Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak nekem jönnek be jobban a...

Csak nekem jönnek be jobban a régebbi autók, min az újak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
igen, van ami még most is jól néz ki de a 98% már megkopott kinézetű
2013. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Sokan vannak így ezzel, akiknek nem telik újra. Ha majd lesz sok pénzed, akkor már az új autók fognak sokkal jobban tetszeni. De ezzel nincs is baj, legalább nem szenvedsz mint pl. én aki egy 14 éves mercivel jár és minden álmom egy új, de nincs rá pénzem...
2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem csak kimondottan az új autó ára a baj hanem az hogy az új autókba egy apró mütyür sokba kerül a régi autók egyszerűbb konstrukciók nincs bennük annyi elektronika meg ilyen szabályzó olyan szabályzó

Na utolsó n téged is lepipáltalak nekem 17 éves az öreg dízel toyota carinám de ha egy idős kocsi is karban van tarta sok 100.000-er kmert is lehet vele még menni

2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az egész kinézetük jobban tetszik, a hangjuk az az érzés amikor beülsz, felbecsülhetetlen :)

legalábbis szerintem :))

2013. márc. 1. 22:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt gondolom kérdező, hogy kizárólag azért gondolod így, mert még nem ültél új, fullos autóban.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Természetesen nem.


Egyéb kérdés?

2013. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Nekem pl a szerelhető autók jönnek be. Bírom a csúcskat. autókat, de se esélyem, se kedvem nincs egy drága autóhoz. Nekem egyébként tetszenek a szögletes formák, ezért már nyertek a régebbi darabok.
2013. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyen az én autóm a felniket leszámolva ezekből 13 éves a legfiatalabb az enyém 17 éves és mégse kocka formájú látszik hogy a japánok jóval az oroszok és a nyugatiak elöt jártak autó forma tekintetén

[link]

2013. márc. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van egy pár új autó ami tettszik, de én is inkább a régieket szeretem jobban. Az újak olyan sterilek, műanyagok.
2013. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vannak " klaszikus " régi autók amiket öröm nézni ...

Ha a formákra vonatkoztatok ,igen van olyan széria aminek a formája jobban bejön mint az " új " tervezésű autóké ..

Jah ...nem esek hanyatt a mai fullos autóktól ...egy fentebbi válaszadójának :)

Miért is kellene ? :)

2013. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!