Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyesek miért szeretik a...

Egyesek miért szeretik a régebbi PC játékokat jobban mint a maiakat?

Figyelt kérdés
Olyat is olvastam már,hogy többen is a Need for Speed 3-at többre értékelte mint az Undergrond,Most Wanted meg ezeket az újabbakat.Ez nekem kissé furcsának tűnik,mivel a mai átlag gamer ha meglát egy 10 évvel ezelőtti játékot és hogy milyen a grafikája,automatikusan rámondja(ha nem is pont így de legtöbbször),hogy "sz@r".Én ugyan nem tartozok ebbe a kategóriába én se most kezdtem a játszást,ismerek régebbi játékokat,de azért már nem tudnék akkora gyönyörködéssel játszani egy 10+ éves játékot mint egy újabbat.Szerintetek?
2012. nov. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a gyönyörködés miatt kell játszani egy játékkal, hanem a játékélmény miatt, illetve a hangulat miatt, van aki régen játszott vele és jó hangulat jut arról a játékról az eszébe, én így vagyok ezzel.

Nekem jó gépem van, megy minden fullon, de egyszerűen nem élvezek annyira egy játékot sem, mint régen bármelyiket, hiába a jó grafika, az max a tinik szemében pozitívum. Ha játszok is valamivel egyszer végigviszem és kész, régiekkel pedig évekig tudtam játszani kisebb-nagyobb megszakításokkal.

2012. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sok új játékot végigjátszok és annyi, De a régebbiekhez többször visszatérek, igaz nem tökéletes a grafika de nem az a lényeg, mondjuk nem azokra a nagyon régi játékokra gondolok ahol 3 pixelből áll a játék de pl COdok első része szerintem nagyon jól sikerültek.
2012. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az első két CoD tényleg jó,ahhoz képest,hogy a mai CoD okat sokan lehúzzák.
2012. nov. 28. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha választanom kellene a GTA 3 és a GTA 4 közül csípőből a háromra böknék, hiába 10 éves, egyszerűen jobban le kötött sokszáz órát töltöttem el vele, a 4-el viszon max 10-et... Az új játékok között kevés az igazán élvezetes cím. Van, mert van, de nekem nagy kedvencek azok 5+ évesek. Mai címek közül amit végig játszok az nagyon kevés. És nem a grafika a lényeg, hanem az élmény.
2012. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a regi jatekoknak volt tartalma, nem a grafika volt a legfontosabb tenyezo, most inkabb forditva van

es a sok grafikapistike elsore nem tudja felfogni, hogy az akkori gepek csak ilyen grafikara voltak kepesek

2012. nov. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!