Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak tökéletes?

Első autónak tökéletes?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 2. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven jó, de azért még ezen kívül legyen még pénzed, mert szerintem lesz mit csinálni még rajta.

Vásárlás előtt azért nézesd meg egy szerelővel, meg azért menjetek vele egy kört, mert lehetnek kisebb gondok, és azért érdemes még vásárlás előtt ismerni a főbb hibákat, mert lehet az is hogy még majdnem ennyit rá kell költeni a szervizelésre hogy rendben legyen.

Fékekre kérdezz rá hogy mikor cserélte utoljára és milyen állapotban van, illetve a vezérműszíjra is kérdezzél rá hogy utoljára mikor volt cserélve. Meg azért tudd meg valahogy hogy mennyi rozsdás rész van rajta, mert hajlamosak úgy eladni autókat hogy a fél kasztni, főleg a kerekeknél már szét van rohadva.

2013. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9-10 literes fogyasztással számolhatsz a gáz üzem miat benzinből meg kb 8 ra

Ha ezel tisztában vagy akkor jó első autónak

2013. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dizelt vegyél szerintem. És a rozsdára nagyon vigyázz.
2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!