Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó lenne?!...

Első autónak jó lenne?! Esetleg tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 26. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar a 8 literes országúti fogyasztás akkor igen

De neked mivel első autód lesz nem lesz olcsó a biztosítás sem és elég magas a kw ja ennek a vectrának

Mellesleg teljesítmény adót is fizethetsz rendesen utána de ha pénz nem gond akkor jó első autónak is :)

2013. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Városban biztos hogy befogja vágni a 9-10 litert
2013. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát... gányoltak rajta rendesen ("tájidegen" hátsó szárny, módosított hűtőmaszk... na meg ott rajta a vonóhorog is. Kinézete alapján nem csak dísznek használták). A kormányvédő gyanús rajta.. gyanúsan új, nem látok rajta kopást vagy kidörzsölődést)
2013. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eNerdzsy ***** válasza:

Mivel '96-os az autó számítani lehet arra, hogy javíttatni kell időnként és az alkatrészek nem a legolcsóbbak.

De kezdjük a legelején: az átíratás kb. 50e Ft, eredetiség vizsgálat kb.20e Ft, a HAVI! biztosítás pedig kb.10-12e.


Mindent össze vetve nem ajánlom első autónak, túl erős gép ahhoz még, ha meg van a rávaló, akkor sem.

2013. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább 1.7 td isuzu diesellel venném ezt a típust a helyedben. Nem megy úgy mint a barom, de városban szinte a felét fogyasztja. Tudom mert nekem is az van, most télen nem volt marha hideg, és 6.3 literes fogyasztást mértem 90% városi használat mellett. A 2.0-ás benzines ha óvatosan vezeted akkor is megeszi városban a 9-10 litert, de simán meg lehet vele etetni a 14 litert is. Ezen a kocsin amúgy is látszik hogy villogtak vele, és biztosan nem kímélték a motorját sem. Én biztosan elkerülném jó messzire.
2013. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó autó, megfelel elsőnek is.
2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!