Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Koszos levegőszűrő okozhat...

Koszos levegőszűrő okozhat olyan panaszokat, hogy fulladozik az autó?

Figyelt kérdés

néha olyanokat csinál ,hogy nem megy az autó ,néha fulladozik bevallom olajcserét betartom 10E km-enként kap castrol magnatec 10W40 et (úgyhogy nem a gazdaságos olajat öntöm bele ),de a levegőszűrőt már nagyon régen cseréltem most olvasgatom több helyen ,hogy sok embernek a koszos régen cserélt levegőszűrő okoz ilyen hibát szerintetek ? létezik hogy az autó 1 koszos szűrő miatt fullad+ nem megy ? R19 1,4e RL benzin 94-es

válaszokat előre is köszönöm !!


2013. márc. 2. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Okozhat, talán 2E bele egy új szűrő, és minden olajcserekor illik kicserélni.
2013. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Üzem anyag probléma valószínüb valami kosz kerűlt az üzemanyag rendszerbe
2013. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is. Meg eltömődött üzemanyagszűrő is. De a "nagyon régen cseréltem" és a tapasztalataim alapján lehet hogy még a gyári légszűrő van benne.
2013. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

ilyen fossnál mint r.19 ne csodálkoz....egész francia egy foss...peugeot ami jo gép volt...405 régi időből..grdt mega sima dizel verzio...ezzeket ha nem adtál se olajat se vizet akor is mentek ....!205dizel a fogyasztása 3 4 liter talán ha max volt 4...liter.205,gti peugeot.

de renault....azok a kocsik....meg citron akoribol...ingyen sem kellene.

gyertya--benzin szurő---levegő surő .elenőrizd

2013. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kb 2-3 éve volt cserélve a levegőszűrő ,benzinszűrő na az szerintem tuti a gyári akkor az tuti csere ,am azt én kitudom cserélni ? [link] itt van egy üzemanyagszűrő

gondolom a két végére valami gumicső megy és bilincsek fogják a nyíl meg a motor fele mennyen

ha én itthon kicserélem akkor nem levegősödik be vagy ez hülyeség ? csak annyi a dolgom , hogy két bilincs le gumi cső le új szűrőre rá a gumicső ( vagy ami van ) bilincs meghúz és annyi? segítséget előre is köszönöm


"ilyen fossnál mint r.19 ne csodálkoz....egész francia egy foss.. "

6 éve vettem az autót 350E ft ért és eddig termosztátot fékbetéteket (elől -hátul ) elöl tárcsát 1x + olajon kívül nem költöttem másra csak most van valami gebasz 120E Km -rel vettem és most van benne 230 körül

szóval szerintem megérte megvenni ezt az R19et és még nem állt le sehol!!!vegyek németet ? de az a baj ,hogy az is sz*r mert haverom is vett egy húhúúú fasza német autót 1M ft ért azt utána félév alatt ráköltött még 7-800ezret és még mindig sz*r valami szóval ez is kocsitól függ nem attól, hogy francia ,olasz ,német vagy japán ha jól bánnak a kocsival akkor szerintem mind1 hogy milyen márkajelzés van az elején

2013. márc. 3. 11:41
 6/9 A kérdező kommentje:

na találtam egy oldalt ahol úgy csinálja ahogy én gondoltam de akkor ezek szerint nem levegősödik be ott semmi? na akkor meg lesz a holnapi programom :) de azért egy megerősítés jól jönne hogy csak ennyi az egész és nem több


itt az oldal [link]

2013. márc. 3. 12:53
 7/9 A kérdező kommentje:

benzinszűrőt most cseréltem ki , levegő szűrő az csak szerdán érkezik a boltba ,de addig is kifújtam 8 bár levegővel hát jó koszos poros volt , de még mindig ugyan úgy fullad menet közben is + nem megy


karburátor tisztítás mennyire bonyolult művelet ? és mivel kell kimosni ,ha azt netán netán szétszedném és kitisztítanám ?

2013. márc. 4. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Féktisztító tökéletes rá, ki is tudod fújatni vele. Viszont ha szétszeded akkor nem árt felújítani,mert valószínűleg nem csak annyi baja lesz hogy koszos 6-7E környékén van egy felújítókészlet. Viszont mielőtt megveszed azonosítsd be hogy Weber vagy Zenith karbi van-e rajta.
2013. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 My János 1926 válasza:
Igen okozhat. nekem elkezdett rángatni az autó de kicseréltem a szűrőt és elmúlt
2020. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!