Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok az...

Milyen autót ajánlanátok az alábbi igények figyelembe vételével?

Figyelt kérdés

- kb. 350-450 ezret tudok rászánni

- nem kell nagy autó, de lehessen bele pakolni (horgászcuccot, és minimum ketten kényelmesen elférjünk benne

- kb. 10-15 éves legyen

- olcsó fenntartású, megbízható, olcsón szervízelhető

- szervó, és legalább első elektromos ablak legyen

- magyar papírokkal rendelkezzen



2013. márc. 2. 23:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
biztos leszólnak egy páran de én a jól bevált swift-re szavaznék. már csak az értékhatár és az olcsó fenntarthatóság miatt is. tökéletes kis igásló autó a maga igénytelen, de megbízható módján
2013. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is a suzuki swift nekem is vot egy 1.0 belőle valóban olcsón üzemben tartható és kedvező áron vannak hozzá alkatrészek az 1.0 4.5-5 literes fogyasztással

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mitsubishi Galant, Toyota, SAAB, VOLVO. Legjobb lenne ha kitolnád az összeghatárt 500-ig, az már úgy egész jó lenne, de próbáld meg ennyiért az általam felsoroltakat.


suzukit hanyagold sztem. elég egy baleset..

2013. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Már megint magyar országon mindenki úgy indúl az autó vásárláshoz hogy össze tőrje semmi baj a suzukival csak annyira törik mint akármelyik korabeli kis autó csak valami idióta elkezdet rémhíreket terjeszteni és astatisztikával se jőjön senki mert 30 százalékban suzukik járnak a magyar utakon a maradék 70 százalék oszlik ell a maradék márka közöt ha annyira szar lenne nem lenni ilyen sok az utakon belőle.A suzukinál olcsóbban fentrtható alacsony fogyasztású autót nem igen fog találni a kérdező csak asuzukinál is jóval kisseb autót esetleg
2013. márc. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja és tudom hogy mit beszélek mert most egy nagy dízel toyotám van és sokkal többe kerűlnek rá a kopóalkatrészek meg a fizetni valók is de mivel németbe kényelmetlen volt több ezer km keresztűl a swiftel menni ezért lecseréltem de ha már nem lesz szükségem nagy autóra újra veszek majd egy swiftet mert helyben járni és most magyar országon ha egy hónapban egy szer kétszer kell menni 5-600 km egy huzamban arra is megfelel bőven
2013. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én wagon r+ -ra gondoltam
2013. márc. 3. 01:48
 7/19 anonim ***** válasza:
Az is jó csak azzal óvatosan a kanyarokban mert könnyebben borúl mint a swift de a wagoner + szal sincs probléma hisz az is suzuki de mivel nem fujongtál a szuzukira gondolom te sem vagy száguldozós típus
2013. márc. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezekre gondoltál kérdező?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Túrázós autónak mondjuk jó mert több hely van benne mint a swiftben akár sátornak is használhassátok lehajtott ülésekkel az autót és ha tetszik is neked nyugodtan vegyél egyet

2013. márc. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen, ő tetszik. bár sokan panaszkodnak a magas fogyasztásra
2013. márc. 3. 02:04
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért 6 literes fogyasztás az nem olyan sok egy 10 mázsás autónál unokatesóm renault 19 cese 8 litert vág be benzinből 80-90 tempónál és 10 litert gázból szerintem aza max 6 literes fogyasztás nem sok és azért 2 mázsával nehezebb a swiftől szóval nem fogyaszthat 4.5-5 litert mint egy 1.0 swift.Egyébként a benzines ignisz fogyaszt sokat csak sokan keverik a wagonert az igniszel.Meg egy 1.4 f es astra is bevágja a 7 litert akkor nem is olyan sok aza 6 liter fogyasztás a wagonertől
2013. márc. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!