Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet sötétített...

Miért nem lehet sötétített üveg a szélvédő?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 00:18
 1/9 anonim válasza:
Ha jól tudom, azért, hogy belásson rendesen a rendőr.
2009. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért sem hátrány, ha intéssel akar valaki jeleuzni, hogy elenged...mert így lehet hogy megáll de vársz hogy mi van mert nem tudod és elindulsz de ő is ....


vagyis valami ilyesmi logika is lehetbennne, valami hasonló, közelekdéssel kapcsoaltos...

2009. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert balesetet előzhet meg, ha több autón átlátsz és előre látod pl., hogy elől fékeznek... Nem fogsz beleszaladni az előtted hirtelen fékező autóba, illetve lassabb fékezéssel beléd sem szalad majd a mögötted jövő...

Szóval, az a lényege, hogy át kell látni az autókon, nem lehetnek "elfüggönyözve"!

2009. szept. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na de egy teherautón vagy akár csak egy kisbuszon s elátsz át ...

Nemtom, sztem, ha jól vagyok értesülve, vannak országok ahol igenis megengedik, szal egy a speckó magyar hülyeség közül, mert túl sok értelme nincs.

2009. szept. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha már átlátásról lenne szó, de az előbbi dolog miatt mondtam, hogy ennek szerepe elenyésző, akkor az is az igazsághoz tartozik, hogy a jobb minőségű fóliák eleve olyanok, hogy kifele tökéletesen látsz, csak be nem. Ez lenne a lényeg. És B övtől játrafele most is akár teljesen lesötétítheted a kocsidat, ha jól tudom.
2009. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kiláss az amúgy is sötét fejedből rajta.

Ha hirtelen beborul vagy este lesz akkor kivered a helyéről, hogy átláss rajta? Nem napszemüveg amit le lehet kapni ha kell.

2009. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

annak volt igaza, aki aztírta h átláss az autókon.

ami baromság ugye, mert mivan a kisteherautókkal, meg az olyan kocsikkal amiknek a hátsó ablaka is kasztni:D

2009. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na ez az, de akkor mégse volt igaza ......
2009. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És mi van azokkal a kocsikkal amik már a gyárból sötétített üveggel jönnek ki? Azokon nem kell átlátni?
2012. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!