Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 2-ről mi a vélemény...

Fiat Punto 2-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Első autónak kellene, nem száguldozni, csak eljutni A-ból B-be Budapesten. Alacsony fogyasztás, olcsó fenntartás lenne az elsődleges szempont. Sok jót olvastam róla, de talán még a megvásárláshoz nem eleget, ezért tettem fel a kérdést..:) előre is köszi:)
2013. márc. 3. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge közepes szintű autó. Német autót vegyél.
2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az árához képest nagyon jó, van pár ismerősömnek, általában megbízhatóak. Kisebb elektronikai hibák szoktak előfordulni.
2013. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyen választ vártam mint a második, köszönöm!:)
2013. márc. 3. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, imádom. Városban is keveset fogyaszt, megbízható, a motorja kiforrott. Tele van extrákkal, viszonylag még mindig jól néz ki. Ugyanezért a pénzért német kocsiból csak öregebbet kapsz full fapaddal, forgatható kormánnyal, meg átlátszó ablakokkal.
2013. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na mégegy szimpatikus válasz, köszönöm!

elsőre engem is a külseje fogott meg, sokkal szebb mint egy B Corsa, vagy a hasonló autók...:D van apának is egy Fiat autója, szoval a márka miatt nem félek, hiába oltják le..

2013. márc. 3. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Tesómnak van.Sajnos.

Nagyon gagyi autó.Mind anyagokban, mind működésben.

100 ezer km alatt kétszer rohadt le róla a komplett kipuff rendszer.Első futómű gyalázat.

Elektronikai hibák: légzsák visszajelzés, sosem derült ki mi a baja. Gondolt egyet, nem volt hajlandó indulni.Fiatban sem tudták megmondani.

Fogyasztás tényleg jó.Sőt!

Én nem vennék

2013. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!