Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy 15 éves...

Htj0ker kérdése:

Szerintetek egy 15 éves fiúnak (nekem) melyik motor felelne meg inkább? a Yamaha TZR50 vagy az Aerox? Többi lent

Figyelt kérdés
Igazából kérdés nélkül a tzr50es felé húz a szívem viszont ezek a hátrányai: görnyedt ülés,nem tudom hova tenni a cuccaimat na meg persze váltós nem mint ha az zavarna :) viszont az aerox is nagyon szép motor...de a tzr még is csak nagyobb hangsúlyt fektet a megjelenésre na meg persze olyan mint ha egy 250essel járnék :)

2013. márc. 3. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
ja meg olyan hangja van mint egy csapágyas kávédarálónak...
2013. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petizacc ***** válasza:
A TZR-t venném. Annak motor formája van. Csomagokat meg a robogóba sem fogsz berakni. Plusz még kicsi a kereke, ergo csúszkál, kanyarba ha bedőlsz kicsúszik alólad. A TZR nem ilyen. Erre a kijelentésre még szeretnék reagálni: "na meg persze olyan mint ha egy 250essel járnék" Nyomába nem ér egy 250 ccm-is gyorsaságinak.
2013. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dancsahan válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet én úgy tudom hogy a tzr50-rel nem lehet 2 főt szállítani.
2013. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A TZR egy segédmotor, a másik robogó. Mindazonáltal az 50-es sport jellegű segédmotorok csak úgy néznek ki mintha...

Tehát én 50-rs vagy 80-as enduró jellegű smkp.-t javaslok. Kényelmesebb, jobban pakolható, univerzális, és még tán könnyebb is, olcsóbb is. (Pl.: Yamaha DT, Honda MTX)

2013. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló a külsejére mondtam.
2013. márc. 4. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha külsőre veszel motort akkor vedd a TZR-t, de ha jampizni akarsz akkor arra figyelj hogy ne legyen beindítva mert kiröhögnek,és akkor fújhatod hogy "úgy néz ki mint egy 250-es". Neked kell döntened de én mindenképp az Aeroxot javaslom az praktikus,a kinézetéhez méltó hangja és ereje van,és szintúgy szép.
2013. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha ez a helyzet a tzr50el akkor valami másik motor kéne...Nem ismertek olyan ,,gyorsulási'' alakú motort ami szép is de egyben jó hangja is van?
2013. ápr. 21. 15:10
 8/8 dokker2 válasza:
Én tudok mondani neked egyet de annak 2 hátránya van! 1. 4 ütemű 2. lengyelbe kapható! Amúgy szép! keress rá(youtube) Zipp pro 50
2013. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!