Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox témában tudnátok...

Yamaha Aerox témában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ami benne van: Stage 6 street race henger , 17.5 delorto karbi , malossi kuplung és variátor és egy tt sportkipufogó.

kérdés az lenne , hogy mennyit eszik 100 km-en kb?



2013. febr. 24. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom 70-es henger van benne.

Szerintem max. 4-4,5 liter lesz a fogyasztás, de lehet hogy tévedek, mert ilyen tuningoknál van, hogy 7-8 literes fogyasztást is produkálnak. Bár azt 21-es meg nagyobb karbival.

2013. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. igen 70 es henger van benne.

nem akarom hogy lezabálja a gatyámat is , és alig menjen érted.

2013. febr. 24. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogyasztás annyi mindenen múlik, hogy nem lehet előre tudni. Számít a vezető súlya, van-e emelkedő amerre mész, mennyire húzod neki stb. Viszont ez a konfig garantáltan sokat fog enni.
2013. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem lesz kicsi rá az a karbi?


vannak azért veszélyei ha kicsi a porlasztód. Elkevesel, és az új henger ami még nincs bekopva, szoros a henger dugattyú közötti hézag és kevés anyag miatt nem kap elég kenést, tehát van rá esély, hogy megragad. És robogónál ez elég veszélyes, mert nincs kuplung és ha blokkol a hátsókerék akkor nembiztos hogy meg tudod tartani a motort, és azért valljuk be senki nem szeret esni.


Én akasztottam már meg Simsont.

10 ezerre dolgozó henger volt rajta, szóval eléggé pörgős kis gép volt. Kicsi porlasztót használtam, amivel már 8e fölött érződött, hogy kevesel a motor.

Meg is ragadt, az volt a szerencsém, hogy időben reagáltam és behúztam a kuplungot a ragadás pillanatában.

Amikor már kellőkép lelassultam, kiengedtem a kuplungot. A kerék meg se mozdult, farolva álltam meg.

Most ezt képzeld el egy robogón, ahol nem tudsz kuplungolni.

Én akkor inkább vennék egy nagyobb porlasztót és elfogadnám, hogy többet eszik, minthogy megragasszak egy hengert :)

2013. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Robogón igazából VAN KUPLUNG! Csak röpsúlyos, de ha megragad a henger , nem fog a kerék blokkolni, mert old a kuplung.
2013. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ sok a hasznos info , tudom , hogy nem lehet ezt így pontosan megmondani , de kb mennyit fogyaszt 100 /km-en ?
2013. márc. 12. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
5litert biztos fog enni! (ha húzod neki akkor többet is mivel ez a henger 10ezres fordulaton adja le a teljesítményét)
2013. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!