Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra A ajto szétszedés?

Opel Vectra A ajto szétszedés?

Figyelt kérdés
Hogyan kell leszedni az A Vectra ajtó belsejét, mert sehol sem lehet megkapni egy csavart sem, fontos mert nem megy a hangszoró és ezért kéne valahogy leszednem....amugy első ajtó és az anyós ülés felőli. Ha valaki tudna segiteni légysz irjatok.Köszi előre is.

2013. márc. 4. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak elállítottad a fejegységet és ezért szól csak az egyik? Én is jártam már így.

Elvileg 5 csavar fogja a kárpitot, 3 lent a műanyag résznél, 1 középen a kapszkodó alatt, és 1 a kapaszkodón lévő kis kipattintós műanyag alatt. Ha ezeket kicsavartad akkor pattintsd le az ablakemelő kart, de vigyázz a kis drótkarikára ami benne van. Majd csavarhúzóval(laposfejű) óvatosan nyúlj be a kárpit és az ajtó közé és húzd magad felé a csavarhúzót, ez ismételd meg több ponton keresztül és a patentok elengedik a kárpitot. Remélem segítettem.

Visszaszerelésnél le kell venni a visszapillantónál lévő műanyag háromszöget is(csak 2 patent tartja).

2013. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem állitottam el semmit sem, szerintem valami kontakt hiba mert volt amikor elindult de egy ajto becsukás után már ujra nem ment... amugy köszi szépen a válaszod :)..
2013. márc. 4. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem B vectrám van, és a hangszóróhoz szerintem nem kell levenni a kárpitot, hanem magának a hangszórónak a perforált burkolata lepattintható.
2013. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!