Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Cagiva...

Mi a véleményetek a Cagiva Planet 125-ről? Ugye nem hülyegyerekmotor?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön ez a naked bike, sportos és mégis klasszikus. Viszont nem vagyok már 16 (25 vagyok), és olyan gépet akarok aminek azért van kiállása. A Planetet (új nevén Raptor 125) mindenhol azoknak a tinédzsereknek ajánlják, akik nem akarnak robogót venni... Na ez az ami engem zavar. Nekem nem tinimotor kell, de csak A1korlátozott jogsim van. Komolyan vehető leszek ezzel a géppel? 183 cm magas vagyok. Városi közlekedésre, kisebb túrázásra használnám barátnővel.
2013. márc. 5. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

25 évesen neked ilyen kérdések foglmazódnak meg a fejedben? Én a mai napig szívesen gurulgatok a simsonommal, pedig áll egy Panigale is a garázsomban..


Sosem gondolkodtam azon, hogy a simson másoknak elég jó e vagy nem a lényeg, hogy én élvezzem a gurulást.


...És már rég túl vagyok a 25-ön, sajna :D.


Nem kellene a "szaklapok" ilyen kijelentéseit komolyan venni. A képlet egyszerű: ha neked tetszik és megfelel akkor élvezd rajta a gurulást. Én biztos nem akarnék a reklámoknak megfelelni...

2013. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!