Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Rex...

Purplefield kérdése:

Mi a véleményetek a Rex robogókról (Kínai)?

Figyelt kérdés
Egy Két éves rex robogót vehetnék meg, 400 km van benne, 80 ezer forintért.

2013. márc. 5. 14:17
 1/6 anonim válasza:
Inkább vegyél ilyen árban lévő yamahát vagy apriliát.
2013. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 petizacc ***** válasza:
Szerinted egy két éves alig használt robogónak reális ár a 80 ezer forint? Nem. Azért adják el, mert egy kupac szar. Kerüld el jó messzire.
2013. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Verso válasza:
Nekem rex rs 450 típusú robogóm van és eddig teszi a dolgát rendesen... 65E forintért vettem és aki azt mondja h kerüljem az ilyen "kínai" robogókat annak vagy apuci aláteszi a kis Yamaha-t (amit nevetve hagyok ott) vagy életében nem robogózott, vagy csak a garázsban állítgatja a simsonjának a karburátorát és imádkozik hogy a boltig eljusson vele. :D
2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petizacc ***** válasza:

OFF:

Kedves Verso!


Megnézném, hogy hol hagysz ott egy Yamaha aeroxot a te 4 ütemű 50-es kínai csodáddal! Ezt te sem gondolhattad komolyan!;)


Mellesleg 70 ccm-is Derbi Sendám van. :)

2013. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Verso válasza:
és karácsonyra vagy szülinapodra kaptad? :)
2013. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petizacc ***** válasza:
Megdolgoztam az áráért.
2013. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!