Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Divinol motorolaj, mijen...

Divinol motorolaj, mijen minőségű, most akciós a Tescóban, Suzukiba kellene,2003. kiadás, edig Castrol volt benne, de ez olcsóbb, vagy tán gagyi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem az, sőt ismerősöm ajánlotta is mert ő használta egy ideig és nem volt tőle baja, DE! Nálam 4 napig volt a motorban mert miután ezt öntöttem bele, sokkal hangosabb, zajosabb lett az addig halk motor (17 éves autó), vettem gyorsan Mobil Premium-ot helyette, szerencsére el is halkult, most rendben van, 10w-40-es volt amúgy mindkét olaj. Én személy szerint nem ajánlom.
2013. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem veszünk gazdaságos motorolajat!

Az olaj a motor ambróziája,ne sajnáljuk tőle a jó minőséget,mert később drágán ráfizethetünk!

Csak a gyártó által megadott minősítéssel rendelkező olajat tölts a motorba.

2013. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bele occsó tesco-s gagyi olajat is tenni, de akkor a 10ezer km-kénti csere periódus helyett, kb. 8ezer km-ként cseréld le! A lényeg, hogy 10w40est használj!
2013. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a poén, hogy a Divinol elég jó minősítésekkel rendelkezik, de mint már említettem elég zajos lett tőle a motor, úgyhogy repült.
2013. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!