Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Simson-t érdemes...

Milyen Simson-t érdemes venni, és mennyiért?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Simson-t (A1-re való felkészüléshez), milyet érdemes keresni? Egy jó állapotban lévőt, vagy inkább vegyek egyet olcsóbban, és újítsam fel itthon? Melyikhez lehet kapni még viszonylag jobb minőségű alkatrészt? Melyiket a legegyszerűbb szerelni?


És talán a legfontosabb kérdésem: ti mennyit adnátok érte? (értem ezt mindkét esetre: jó állapot vs felújításra váró)



2013. márc. 5. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp S51-et vegyél, ezen belül mindegy milyet csak N-est ne, az egy folytott vacak. Én ey felújításra szánt darabért nem adnék többet 45-50000 Ft-nál, egy aránylag jó állapotút már kapsz olyan 60 körül, ott már kisebb dolgokat kell csak cserélni, persze messze lesz a gyáritól de gondolom az nem szempont.
2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem gyárit akarok, csak olyan állapotba hozni motorikusan és mechanikusan, hogy ne legyen vele gond. A külsőségek jelen esetben hidegen hagynak. Max lefújom valami spray-vel, ha nagyon ocsmányan néz ki.
2013. márc. 5. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem értesz hozzá akkor inkább vegyél valami jobbat 60-70 ezerért, ami úgy is néz ki, hogy látszik hogy nincs összekókányolva. Amúgy egy felújításra szoruló jobban megéri, elfoglaltságnak is jó, és még talán keresni is tudsz rajta ha jól fogod ki. Így kb 30-40-et adnék érte.
2013. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gépész vagyok, nem hiszem, hogy egy Simson kifogna rajtam. :D


És mi a véleményetek az ilyen 20-25 ezerért hirdetett darabokról?

2013. márc. 5. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes, hogyha látod hogy nem volt barkácsolva, vagdosva, hanem mondjuk be van lökve valahova és rozsdásodik, porosodik, akkor nem szabad otthagyni. :)

Előző válaszoló voltam.

2013. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20-25-ért (hacsak nem a halott papa elhanyagolt simóját árulja egy hozzá nem értő családtag) nem szabad megvenni, annyiból már szinte csak menthetetlen darabok kerülnek ki.
2013. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor maradjak a 40 ezer körüli összegnél?
2013. márc. 6. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, nem lesz annyira gány az alapod, nem a halálból kell visszahoznod a gépet, kevesebbet kell rá költened.
2013. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!