Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is egyszer megveri...

Szerintetek is egyszer megverik ezt a biciklist? (VIDEO)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=hVcSjWQJ-xI


Mindenkinek beszól, trágár, becsületsértő szavakat használva. Az emberek meg így is flusztráltak, nincs pénzük, mert szaros 100 ezer a magyar átlagfizetés, az adók óriásiak és akkor még itt van ez a biciklis, aki mindenkinek Kűrva anyázik. Szinte minden videojában ezt látom. Arra leszek kíváncsi, hogy mikor teszi fel azt a videoját amiben jól megverik. Félre ne értsetek, nem vagyok ellene, én nem verném meg bármit csinálna, mert nem vagyok olyan, emellett én is biciklizek, ha beülök autóba, legalább egy métert hagyok a biciklis mellett, vigyázok mindenkire, de nekem bizony volt már, hogy nagyon durván reagálta le az adott ember, mikor valamiért szóltam neki. Pedig messze nem ilyen durván szóltam, mint ő!!!



2013. márc. 6. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy hogy sikerült idekeverned a magyarországi átlagfizetést, gazdasági helyzetét, ami egyébként valóban förtelmes.. :D

RÉSZBEN igaza volt, hiszen a KRESZ mindenkire vonatkozik! Kivilágítatlan jármű NEM vehet részt forgalomban szürkületben, sötétedés után, illetve rossz látási viszonyok mellett. Viszont mivel paraszt volt, simán lerúghatta volna a száját a másik biciklis.

2013. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért kevertem ide az átlagfizetést, mert főleg emiatt olyan szar az országban a közhangulat, azért van szar kedvük az embernek, emiatt agresszívak és rögtön ütnek.


Errorkának pedig igaza van, természetesen, csak azért na.. Én a helyében nem szólogatnék így be mindenkinek, mert lehet egyszer pórul jár. Mivel az egy dolog, hogy igaza van, csak a magyarországon nagyon sok iszonyú durva, hülye, szar ember van.

2013. márc. 6. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Végülis igaza van...

Gazdasági helyzetet ne keverjük ide, azt nem hiszem el hogy egy 500ft-os lámpaszettre nem telik... Mert annyiért már lehet olyat venni amivel legalább látni lehet a bicajost.


Néha nekem is kedvem lenne beszólogatni az ilyeneknek. De én nem teszem. (meg mondjuk azért kis vidéki városban más a helyzet)

2013. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az 500 ft-s lámpára gondolok, hogy arra se telik, csak, hogy alapból is flusztráltak az emberek, így is azt nézik kinek mehetnek neki, mert ha nekik szar, legyen másnak is. Szerintem nem jó amúgy is ilyen szar társadalmi hangulat miatt még pluszban kötekedni is.
2013. márc. 6. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Tényleg felesleges kötekedni.

Csak talán ha meglátja valaki magát a jútyúbon, ha 10-ből csak 1-ember veszi a fáradtságot és legalább lápát tesz a bicajára akkor már megérte.

Sajnos nem divat itthon hogy normális módszerekkel vegyék rá mondjuk a hatóságok az embereket a normális közlekedésre... Pedig igazából az kellene.

2013. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok farok van egyébként, Komárom-Esztergomban.

Itt a járdára kitolat az autó, mert azt hiszi, hogy neki van elsőbbsége. ("Vigyázz, autó!" kaliberű figyelmeztetés sincs, nemhogy fényjelzés, vagy egyebek. A padka nincs alacsonyítva, 100%-ban járda.) Ezek után neki állt följebb. Satufék, mivel fél méterre voltam a gyökér idióta autós járgányától, szidtam is a fél családfáját. Magyarországon itt kezdődik a probléma, nem ott, hogy nincs kivilágítva.

A fenti link esetében ugyanez van. Egyik balf*sz, másik beszól neki. Ha mindenki, csak egy kicsit is odafigyelne, nem lennének közlekedési problémák. Ennyi legalábbis.

Ha pedig kitértünk a gazdasági helyzetre, akkor tömören felteszek egy kérdést: Minek van az üzemanyagban "útadó"?

2013. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!