Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyalogost, a biciklist, a...

A gyalogost, a biciklist, a motorost vagy az autóst mentenéd meg?

Figyelt kérdés

Most egy nagyon bugyuta, szinte lehetetlen példát írok, csak hogy elképzelhető legyen a helyzet.

Kereszteződés felé tartasz. Zebrán biciklis-gyalogos. A te sávodban, elötted egy autós. A másik sávban, szemben kanyarodik egy motoros. A gyalogos a motoros mellett van, a biciklis meg az autós mellett, tehát kb mint a sakktáblán, cikkcakk szerűségben. Te mész 300-al (tudom, nagyot mondtam) és a fékednek hírtelen annyi. Bármelyikbe is mész bele, biztos, hogy nem éli túl. Melyikbe mennél bele? Felállítanál egy "fontossági" sorrendet?

1. akibe leginkább nem mennél bele

4. akibe leginkább belemennél


2009. dec. 12. 17:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

itt a helyzet, igazából ez nem is annyira fontos. tegyük fel, hogy a szélesség nem méretarányos, és "elég" egyet elütnöd!

[link]

2009. dec. 12. 17:25
 2/24 anonim válasza:
kézifék,kereszt,bele a kocsi hátuljába,akkor talán túléli mindenki...szerintem:D
2009. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
amelyik a legsúlyosabban sérült meg azt viszem be
2009. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
akkor kérdezem másképp, konkrétan, neked ki a fontosabb? szitutól eltekintve!
2009. dec. 12. 17:32
 5/24 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ez a kérdés azért eléggé morbid, nem? Sztem nagyon unatkozhatsz.
2009. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1 gyalogos

2biciklis

3 motoros

4 autós

2009. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

1. gyalogos

2. biciklis

3. autós

4. motoros

2009. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
tudom, sok szappanoperát néztem, eleve elég szélsőséges a gondolkodásom. csak érdekelt, hogy milyen a motorosok megítélése a többi közlekedővel szemben. várom még a válaszokat!
2009. dec. 12. 17:37
 9/24 anonim ***** válasza:
Autósnak mennék neki,akkor mindenki megúszná.
2009. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Sebességtől függ.

Ha nem olyan gyorsan, akkor az autóba mennék, mert akkor megússza mindenki.

Ha nagyon gyorsan, akkor a gyalogosba, mert akkor "csak" egy ember veszik oda. (a bicikli, motor, autó nagyobb bárt tenne bennem)

Szerintem ilyen esetben nem az alapján mérlegel az ember, hogy "húú, a motorosokat utálom, akkor azt ütöm el"

2009. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!