Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet megnézni a Rendőrség...

Hol lehet megnézni a Rendőrség által készített képeket? és hogyan?

Figyelt kérdés
kozigbirsag.police.hu-n nekem nem sikerült.máshol is meg lehet tekinteni?
2013. márc. 6. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

gyorshajtás?

Arról a levélben kapsz egy kis leírást.A lényeg: a levélben van egy kód, amit az oldalon be kell majd ínri

2013. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már fizetés letiltás.a leveleket nem tudtam át venni,mivel már nem ott lakom.amúgy a letiltásban az szerepel hogy KÖZTARTOZÁS.de mint kiderült valamilyen bírság.valszeg arról van szó hogy eladtam az autót és a vevő nem vette a nevére.

Am a letiltási levélben ügyirat szám van meg ügyfél azonosító.és egyiksem áll 9-számból.

2013. márc. 7. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a vevő nem írta át, akkor neked csak be kell battyogni az okmányirodába az adásvételivel.

Ezért szerintem nem Téged büntetnek.

2013. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már voltam.és ott azt mondták hogy a NAV-hoz menjek.össze vissza küldenek.és semmi eredmény.
2013. márc. 8. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor egy perrel fenyegetőznék, ha tuti 1000% hogy van adásvételi!

NAV ha igazad van befekszik!

2013. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam bent ma a központi okmányirodába,és kiderült hogy még mindig a nevemen van az autó! Üzembentartóként.üzembentartói szereződésem van de csak a másolata,és ott azt mondták hogy azt nem lehet leadni.másrészt meg csak a tulajdonos adatná le.én csak üzembentartó voltam.ja és már kivan vonva a forgalomból.2011.06.24-én adtam el az autót.a tulajdonos beleegyezésével természetesen.Most mi tegyek? fizessem ki a bírságokat vagy próbálkozzak mással? és az is érdekes hogy ugyan itt voltam csütörtökön is csak akkor egy nő volt az ügyintéző.és akkor ő elhajtott a NAV-hoz.sztem nem volt kedve foglalkozni velem.és most át küldtek a 14-kerületi okmányirodába.mert oda vagyok bejelentkezve.úgy tudom hogy Pétervárad utca 11-17.oda kell mennem.
2013. márc. 10. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!