Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem egy autót a...

Most vettem egy autót a tulajal irtunk egy üzembentartói szerződés. Betudom ugy iratni magam a forgalmiba üzembentartónak hogy nincs ot a tulajdonos? 270 km-re van tőlem a tula. Meghatalmazás vagy ilyesmivel nem lehet megoldani?

Figyelt kérdés

#Most vettem egy autót
2013. márc. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Végülis ezért írtátok a szerződést.
2013. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...A szerződés, forgalmiba történő bejegyzés nélkül ugyanis nem sokat ér.
2013. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pár éve én már kérdeztem az okmányirodába hogy lehet-e üz.tartóit csináltatni a tulajdonos nincs jelen. Akkor még nem lehetett.
2013. márc. 7. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
egy jó hónapja adtam el egy autót üzembentartóira,igy én maradtam a tulajdonos,aki megvette már másnap el is intézte az üzemben tartóit ,ugy hogy én nem voltam jelen,amikor bejelentettem a változást a helyi okmányirodában kb 5 nap mulva közölték hogy nekem semmi dolgom,mert az üzembentartó már másnap mindent elintézett
2013. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!