Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakókocsisok, ti ha télen...

Lakókocsisok, ti ha télen használjátok a lakókocsit akkor téli gumit raktok rá? Vagy elég ha az autón van téli gumi?

Figyelt kérdés
A vontatható lakókocsira gondoltam!

2013. márc. 6. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért nem sajnálnám rá a téligumit! Ha belegondolsz...Egy lakókoin mekkora kerék van..14-15 colos... Oda nem kell túl komoly....Én is vettem a vontatható lakókocsimra téligumikat mert azt gondoltam hogy nehogymár 2db 12 ezer ft-os infinity abroncson múljon a biztonság... Ezen szó szerint az életed is függhet! Ha van rá módod, téliesítsd ,és a gumival sose spórolj. Ez csak egy jóindulatú tanács :)
2013. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, az az igazság, hogy télen még sohasem használtam! De most Ausztria,Németországon át Franciaországba indulnék vele. Jövőhétre meg megint mínuszokat mondanak. És az osztrákoknál ha jól tudom április 15. téli időszak van!
2013. márc. 6. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat mozgatod, nem árt.Ha elcsúszna a lakó, tudna bajt okozni, igaz függ a méretétől is. Nekem a 6 méter az 1100kg-al, tuti lerántana az útról.
2013. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vizéli László ***** válasza:
Nekem nincs lakókocsim, de egyet értek az előttem szólókkal. Ha télen nem használod egyébként olyan sokat, akkor elég lehet ha veszel rá 2 használtat és máris rengeteget spóroltál vele és mégis téliek vannak fent :)
2013. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!