Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TR Kategóriás jogosítvány...

TR Kategóriás jogosítvány megszerzésében segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem A,BE,CE,DE PÁV 1,2 kategóriám van + szakvizsgák.

5 Éve szeretném megcsinálni a TR kategóriás jogosítványt az az Trolibuszra de nem szeretnék trolibuszvezetőként dolgozni csak a jogsi kellene hogy meg legyen az is hobbi színten tudna valaki nekem ebbe segíteni?


Hova forduljak kihez menjek? A BKV hoz nem tudok menni mert oda nem szeretnék elmenni dolgozni és a felvétel is zsákbamacska egy tanfoylamra jelentkeznek 1500 an és abból kiválasztanak 20 embert akik csókosak.


Nekem a BKV nál nincs csókom sem ismeretségem a Troli jogsit pedig hobbiból szeretném megcsinálni mint látjátok van buszos jogsim tehát nekem jóval rövidebb idő is lenne a tanfolyam és a vizsga is Közlekedésgépész vagyok tehát műszakból sem kellene vizsgáznom.


Nem tudna valaki segíteni TR kategóriás jogsiban ami 100% lenne évek óta vágyom rá és sehól sem tudom meg csinálni kérlek titeket segíttsetek! :(


2013. márc. 7. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem akarsz ezzel dolgozni,akor nem értem minek egyáltalán pénzt és időt pazarolni rá? A busz vezetése ugyanaz szerintem mint egy másik busz vezetése.Max tanulhatod egy évig a kötöttpályás témákat feleslegesen!
2013. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az nem probléma! :) Műszakiból nem kellene vizsgáznom a trolit A-Z ig ismerem hiszen vonalszerelőként is dolgoztam ugyhogy neme ez hazai dolog.


Érdekel és megszeretném csinálni nagyon ez a hobbin ez az életem és a trolik szerelmesei vagyok más lottozóba meg kaszinóba meg csajokra veri el a pénzét hát én meg erre ez érdekel és mindig is a közlekedésnek éltem! :)

2013. márc. 7. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagy megszállott lehetsz :) de ha nem vezetheted,akkor egy papirtól boldogabb leszel?

Mondjuk engem is hülyének néznek,mert teljesen fel akarom ujitani a 200ezret érő rozsdás 3mas golfomat:)

De mondjuk ezt én még élvezni fogom egy darabig,tehát mégsem ugyanaz a kettő :)

2013. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy boldogabb lennék! :) Csak nincs tanfolyam rá amugy megértelek én is téged! :) Vannak az embereknek céljai amit meg kell csinálni vagy teljesíteni ! :))) Csak ez még várhat magára ahogy látom ! :)
2013. márc. 8. 23:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbáld meg szegeden, vagy lép be a VEKE-be, és úgy a BKV-nál. ;-)
2013. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az sem rossz ha nyilatkozat te vállalód a tanitatásod költségeit és társadalmi munka sem árt. Ha mind kettő meg van, be adod a kérelmed az általad választott trolijáratot is üzemeltető közlekedési társasághoz. ... pénz beszél ...
2013. márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld jelek köszi! :)

Nos én amikor felhívtam őket azt mondták így nemképeznek ki embereket sajnos ez eszembe volt nekem is! :)


De így nem lehet megcsinálni magán uton sem a BKV sem a DKV és Szegeden sem csak elutasítást kaptam az a probléma amugy nem értem hogy miért nem tehet az ember arra jogsit amire szeretne persze ha van pénze és ki is fizeti a tanfolyamot számomra ez érthetetlen. :S


ugyhogy kifogytam minden ötletből sajnos. :(

2013. márc. 9. 13:05
 8/10 anonim válasza:
Én is pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te! Sikerült intézned valamit azóta vagy lett új információd???
2019. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TR és a V jogositványt autósiskolában nem lehet megszerezni. Kell az adott közlekedési céggel (ahol van ilyen vonal) legalább fennálló 3 év makulátlan fennálló munkajogviszony. Keresztapám a BKV-nál dolgozott, ő mondta, hogy megcsináltatták vele a (magán úton) E, T, A kategóriákat hogy egyátalán akkoriban elbirálásra menjen a jelenkezése. 7 év alatt legalább 50X megpályázta a beiskolázzák TR-re és V-re (mind a két kategóriára a BKV-nál akkor 3-3 éves szeződés köteles volt). Mire elfogadták már felmondási idejét töltötte és ment a családdal Osloba. Ovatosan megjegyzem, hogy azóta már mind a kettő meg van neki és még kötötséget se irattak vele alá odakint.
2020. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok:)

Pár év eltelt azóta de igen 2016 ban megszereztem a TR- t :))

2023. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!