Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Immobiliseres kulcsot mennyiér...

Immobiliseres kulcsot mennyiért lehet lemásoltatni?

Figyelt kérdés
Elveszett a kocsim 1-ik kulcsa és ha nem túl drága jó lenne másoltatni egy indítókulcsot hozzá.
2013. márc. 7. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz...

Bemész a márkakereskedésbe és rendelned kell ....

2013. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de Mister minit-nél másolják, csak nekem 13e-t mondtak ami kicsit sok :S nemtudom szervízbe mennyi lenne?
2013. márc. 7. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lemásolják, és nem fog működni. :-)

Csak a márkakereskedéshez fordulhatsz, ahol le is fognak csekkolni, hogy jogod van-e ahhoz a kulcshoz. 13 ezer forintnál jóval magasabb összegre számíts, szerintem.

2013. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkét válasz helytálló. Az immo-s kulcsot nem elég lemásolni, az csak zármechanika működéséhez kell. Az immobilisert még össze is kell párosítani a vezérlő elektronikával.
2013. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Immo-s kulcsot a márkakereskedésben kell készíttetned, autó és forgalmi alapján. Lesz egy kb. 70 ezer ft.
2013. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor mégis csak a 13e-s verzió ami megéri, de még úgy is elgondolkodtató :S

Fel is programozzák ennyiért am nagyokosok.. de hihetetlen h rajtam kívül erről még nem hallott senki o.o

2013. márc. 9. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:

A mister minit mióta programoz immo-t? :)


Na mindegy lehet le vagyok maradva.


Azért furcsálom mert ez egy komplexebb folyamat mint a távirányítótanítás. Nehezen tudom elképzelni hogy egy mezei kulcsmásolónak lenne hozzá felszerelése.

2013. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nézd meg a honlapjukon :)

Én fel is hívtam 1et és mondta h neki a régebbi típusokhoz van gépe de a központba tudnak újabbakat is másolni.

2013. márc. 9. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudnak tollat és immot másolni. Tényleg így van. De mondjuk a kulcs ugrókódos részével lesznek bajok. :)
2013. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken tudnak immoval ugrókóddal, mindennel együtt másolni probléma nélkül. Próbáltam Fordnál, Renaultnál, és működik. Ilyen 13e Ft körüli árakon.
2013. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!