Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van akkor ha beáll a csapágy?

Mi van akkor ha beáll a csapágy?

Figyelt kérdés
pár hónapja már búg elég durván az autó, de még nem volt idő elvinni megcsináltatni. Abból lehet probléma, ha kb 50km utazok vele, 100-110-el? Ha beáll a kerékcsapágy az vezetés közben milyen következménnyel járhat? Nem kéne gyorsan hajtanom?

2013. márc. 8. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Énszerintem el se indulj.

Mert ha beáll vagy kamion vagy árok lesz belőle

2013. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiesnek a golyók vagy kúpgörgők nem tudom milyen tipus,első-hátsó,be is állhat,tönkre mehet akár a tengelycsonk is
2013. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
max a legközelebbi szerelőig mennék vele.viszont ha már így járkálsz vele pár hónapja akkor nem értem hogy miért ennél az 50 Km-nél bizonytalanodtál el?
2013. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első, az a baj, hogy muszáj lenne mennem, de akkor lehet mégis ki kell hagynom..
2013. márc. 8. 11:42
 5/7 A kérdező kommentje:
azért, mert eddig kisvárosban max 50-60al mentem, nem messzire... most meg főúton megyek majd, ahol nem 60 kéne totyognom, és elég cinkes a hangja ha 90-100ra felmegyek már
2013. márc. 8. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:

gázos ha a csapágy zúg.Mielőbb csere,mert ha beáll, akkor nagy baj lehet belőle

Van aki több 1100km-et elmegy,de veszélyes lehet.

2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leblokkol a kerék és ha szerncséd van, akkor csak a gumit radírozza le fémig, ha nincs akkor, elveszíted az uralmad a kocsi fölött
2013. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!