Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titkos Honda szuperautó?...

Titkos Honda szuperautó? Magyarországon? Hogy lehetséges ez? Mit láthattam? és miért nem találok róla semmit?

Figyelt kérdés
Ma délután Budapesten 5. kerületben a Gresham palota épülete előtt jártam, 4 óra körül, és láttam ott két igen érdekes autót. Volt néhény mercedes, egy Porsche terepjáró (Chayenna azt hiszem), meg két igen érdekes cucc. Az egyik egy piros/bordó(?) Ferrari volt, szlvák rendszámmal, nagyon kemény volt a másik viszont ha lehet még drágábbnak és keményebbnek nézett ki, hátul 4 kipufogócsöve volt egy körben, és 2-2 pöttyszerű lámpája egymás fölött, nagyon lapos volt, narancssárga színű, arabnak kinéző rendszám, igen hiperszupernek nézett ki, mint valami nyíl. Több ember körbejárta, megkérdeztem egy hozzáértő arcot, azt mondta a piros az egy Ferrari F12 talán, nem hallottam mg róla de nagyon brutál. A másik azt mondta egy Paganninio Honda, azt hiszem ez volt a neve, bár túl jónak (messze túl jónak) nézett ki ahhoz hogy egy Honda legyen, de egy másik gyerek is azt mondta hogy valahogy így hívják. Ráálltam a témára, de nem találtam ilyen néven semmit, a Honda honlapján nincs ilyen a modellkínálatban, pedig nagyon érdekelne hogy mi volt ez. És mit keresett itt. Valószínűleg nagyon drága lehetett. A szlovák haverjával együtt (márha együtt voltak). Sosem láttam még ilyet, de mivel siettem, nem tudtam bővebb infót szerezni róla. Semmit nem dob ki a kereső se, egy ember szerint akit kérdeztem a Honda nem gyárt szuperautókat. Pedig nekem ott a helyszínen többen azt mondták hogy Paganainio Honda, vagy hasonló valami. Valaki valami ötlet? Pestiek, valaki nem látta?
2013. márc. 9. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem ilyet láttál?: [link]
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon hasonló volt! Majdnem teljesen ilyen! Csak naranccsárga volt..
2013. márc. 9. 18:17
 4/16 intrepid ***** válasza:
Próbálkozz a Pagani szóval a keresőben, az egy tuningcég, lehet, náluk megtalálod.
2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pagani.. sosem hallottam róla. Mit tuningolnak?
2013. márc. 9. 18:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Például a Zondát, ami nem Honda :)
2013. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Dehogy tuning cég a Pagani:))

Az egy autógyártó manufaktúra!


"Paganainio Honda, vagy hasonló valami."

Vagy inkább Pagani Huayra?

[link]

2013. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Huayra elég ritka autó, érezd magad kiváltságosnak, hogy láthattad :)
2013. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 petizacc ***** válasza:
Talán még azért nem hallottál róla mert nem a magyar pénztárcának és utaknak szánják autóikat. Mellesleg nagyon híres cég, szóval nem értem, hogyan nem hallottál róla.
2013. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen ez hasonlít a legjobban!
2013. márc. 9. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!