Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 Electronic-om van,...

Misi018 kérdése:

Simson S51 Electronic-om van, teljesítmény növekedést hogyan érhetnék el vele? Csak enyhe tuning

Figyelt kérdés
Gyári 16N3-as kis súberes karbi van rajta, 60/2-es henger 60-as hengerfej, tirisztoros gyújtás, 16-os első lánckerék. Végsebessége 65km/h

2013. márc. 10. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már így is tuningolt gép sokat már ne várj tőle inkább vegyél egy nagyobb gépet ha van rá jogsid
2013. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de miket lehetne csinálni vele hogy növekedést érjek vele ?
2013. márc. 10. 17:38
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy hagyjam így ahogy van ?
2013. márc. 10. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Egy spéci japán szinguláris magvú parciális integro-differenciálcsapágyat beszerzel, az még dob rajta vagy 6-8 LE-t. Nekem kettő is van benne, de a főtengelyt hetente kell cserélni, eszi mint a cukrot. Cserébe az R1-eket úgy hagyom ott a pirosnál, hogy a visszapillantóba se látom többet őket.
2013. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Ha nem közlekedsz vele forgalomba és egy kis barbárságot is bevállalsz akkor alakítsd vissza megszakítósra és vágd el a lendkeréken a küllőknél úgy hogy csak a közepe maradjon a bütyök miatt és adsz aksiról áramot a gyújtásnak.így eléggé megvadul a gép főleg a 60-as hengereddel mert nem kell azt a nehéz vasat forgatnia de így alapjáratod se lesz meg csak nagy gázon megy a gép meg addig amíg van az aksiba áram. de ha normálisan használod forgalomba akkor felejtsd is el amit írtam mert ez egy elég barbár sufnituning eljárás és a főtengelyt is agyonveri így.

2013. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké, és a 60/4-es hengerről miket tudsz mennyit eszik 100-on :D ezekkel a cuccokkal amiket írtam
2013. márc. 11. 06:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a beállítástól is függ, meg hogy mennyire húzod neki. Alattam megenne 8-at is. :D
2013. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát de kb mennyit ? 65kg vagyok :D és nem nagyon húzom.
2013. márc. 11. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 3l-t eszik ha húzom neki, a 60/4 7500ra van, hozzá tervezett rezóval :D
2013. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!