Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki utcán...

Van itt olyan, aki utcán tárolja a motorját?

Figyelt kérdés
Elsősorban kismotorosok, babetta, simson, vagy robogó tulajok érdekelnek, akik után tárolják a motorjaikat. hogyan zárjátok le, vagy mihez láncoljátok oda?
2013. márc. 10. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, tudod, hogy mindegy ki, hogyan tárolja utcán a gépet ha megtetszik valakinek akkor is elviszi ha odahegeszted a lámpaoszlophoz.
2013. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az elsőnek igaza van.

Én néha parkolok csak az utcán,akkor is bitang lánc+kormányzár,egészet leponyvázom(lidlis ponyvával).Van benne riasztó is de az az igazság hogy nem szeretem olyan helyen hagyni ahol nem tudok rá vigyázni ,ha pesten éjszakázok inkább fizetek egy ájszakát egy őrzőtt parjkolóért(megjegyzem nagyon nehezen találtam ilyen parkolót)-ezekhez lehet havi bérletet is venni amolyan 10 ezer ft körül.

Vagy leküzdöd az akadályokat és felviszed a hálószobába :)

Én nem tagadom szívesen felvinném a papirpámat.

Mégvalami érdemes fedett helyen tárolni.

Üdv!

2013. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Vizéli László ***** válasza:
Szerintem se tárold utcán mert a mai világban mindennek lába kel.
2013. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát utcán nem érdemes "tárolni"......
2013. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
más választásom nincs, mert panelban lakom január óta, és jövő héten hozom el anyutól, vidékről a paripát... oké, hogy akinek kell az elviszi, de akinek kell, az a kertből is el fogja... :) első babim onnan tűnt el, a zárt garázsból, szóval...
2013. márc. 10. 19:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Hidd el az utcáról még könnyebben el fog.
2013. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A paneloknak is van egy amolyan közös kis helysége,vagy szemét tároló vagy sima tároló.ennek kéne utánajárnod,ha más nincs bilincseled a lépcsőházba ,vagy ha van valami rokonod a környéken ott tarthatnád.vagy felviszed a hálódba :)
2013. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pincére gondoltam, hogy oda viszem majd le, csak egy fél emeletet kell szenvedni, és nagy vasajtóval zárható... :D lépcsőházba nem tehetem be, fejbe is lőnének itt az öreglányok.
2013. márc. 12. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:

bicikli tároló biztos van,nem?

oda beteheted!

vagy vidd fel a szobába :)

én az endurómmal felmentem az ötödikre :DD

szomszédoknak szóltam h hangos lessz! (triáloztam kicsit)

aztán amikor a csajom feljött azt vette észre h a motorommal vacsorázok :DDDD

2013. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sárgyúró!

És a csaj csatlakozott vagy megsértődve elviharzott? :)

2013. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!