Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Este 9 óra után szoktak még...

Este 9 óra után szoktak még mérni?

Figyelt kérdés
M7-es autópályára gondolok, egy keddi napon. Nagyon kéne sietnem haza, mert másnap 7-kor fel kell kelnem, és még haza is kell érnem. Olyan 150-160 km/h körül autóznék (GPS szerinti pontos érték), van esély, hogy lekapnak?
2013. márc. 10. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az M1-M7 közös szakaszán van egy FIX telepített mindenkori traffipax. Az engem kapott már le és kaptam miatta 30 ezres bírságot. Méghozzá éjszaka, fél 1-kor. Ez sehol sem függ attól, hogy hány óra. Maximum 145-el menj, akkor még nem kell félned bírságtól, de azt azért ne lépd át!
2013. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fix trafikat tudom, azok le vannak írva pontosan, hogy hol találhatók, de alkalmi mérés szokott-e lenni.
2013. márc. 10. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Na inkább pontosítok. Az M1-M7 közös szakaszán amiről beszéltem, 100 a sebességhatár, itt max 110 körül menj, viszont ha kiérsz az autópályára 150-nel mehetsz, utánanéztem, de itt már vigyázz, mert 151-nél is már 30 ezer ft a bünti. Szóval tartsd alatta, lődd be a tempomatot 145-150 közé, aztán így végigmehetsz nyugodtan.
2013. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmit a rendőrség honlapján megtudod nézni, de az nem ad teljes körű tájékoztatást! Van, hogy csak úgy kiállnak mérni, anélkül, hogy kiírnák!
2013. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak egy olyan lézeres sebességmérő eszköz van Magyarországon, ami sötétben is működik.
2013. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jól írták,GPS szerinti 145-el menj!Csak óvatosan! ;)
2013. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!