Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autómból (suzuki swift...

Ha az autómból (suzuki swift 1.6 sedan) elfolyt az olaj és még megtettem vele 1,5 km-t attól el tud állítódni a szelephézag? Mert magas fordulaton kopog a szelepfedél alól valami és elmegy az ereje. Alacsony fordulaton változatlan maradt.

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 21:36
 1/3 Olga néni ***** válasza:
Szerintem a szelephézag nem áll el. Más baja viszont lehet, ha olaj nélkül jársz vele. Szerelővel nézesd meg.
2013. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem állítódik el. Ha szabadna tudni, hogy folyhat el az olaj? és biztos az a másfél kilométer?


Nem kell magas fordulaton húzatni, előbb-utóbb meglesz az ok...elég a max 3000...

2013. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
max 1.5 km de szerintem még annyi se volt. Az olaj a szűrőnél folyt el érdekes módon, letekertem és alul egy olyan hézag volt rajta mintha szikével lett volna vágva, ott folyt el. De biztos nem szikével lett csinálva, nemtudom hogy keletlezhetett rajta. Köszi a kommenteket
2013. márc. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!