Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 eves lany vagyok es szeretn...

16 eves lany vagyok es szeretnek motort de nem ertek hozza. Amolyan gyorstalpalokent leirnatok a fontos dolgokat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

#1: csaj ebben a kategóriában, ráadásul motort szeretne - nem olyan biztos hogy igazad lesz... :P :D


Viszont ha konkrét kérdésed van, arra egyszerűbb válaszolni, mindent amit tudunk a motorozásról meg a motorokról mégse gépelhetünk be. Én holnap reggelig itt ülnék, de biztosan van aki holnap délután is.


1. Mégis milyen motort szeretnél?

2. Van valamilyen jogsid?

3. Milyen információkra lenne szükséged?

2013. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez egy elég tág téma szerintem, tudni kellene hogy mire kell a motor, városon belülre, kívülre. Van e tapasztalatod a vezetéséhez jogsival persze vagy nincs, és csak annyit vezetted hogy lerakd a jogsit rá?

Ezt így baromi nehéz megmondani, mert ha csak városon belül, kellene akkor elég neked egy nagyon pici kis robogó főleg ha csak pár km-ről lenne szó kis teljesítményű, minimális fogyasztással. Ha esetleg nagyobb köröket is mennél vele nyilván komolyabb járgányra lenne szükséged persze a robogók terén, azokból is rengeteg féle van.

Erre így nehéz válaszolni ameddig nem tudjuk konkrétan mit akarsz ezekkel, ha már van valami kis magyarázat hogy mire kell, mennyit használnád és mennyid van rá ami a legfontosabb akkor már tudnánk konkrétabb dolgokat is írni és esetleg ajánlani is 1-2 darabot ha arról lenne szó.

2013. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

elso: nem kertem h nyald ki a seggem, csak gondoltam biztos van aki ert hozza es konnyen, gyorsan eltudna magyarazni par dolgot

masodik: nincs meg jogsim, es kismotorra szeretnek, igazabol olyanok erdekelnenek h ha motort veszek mi az amit nezni kell ami fontos, vagy par karbantartasi tipp, plusz nem rudja valaki mennyibe kerul most 50-esre jogsit csinaltatni? :) am koszonom a valaszokat

2013. márc. 10. 23:05
 4/17 anonim ***** válasza:

"csaj ebben a kategóriában,.."

Mi van?

És ha nem csaj lenne hanem cigány vagy zsidó, vagy buddhista?

Szerencsétlen (már bocsi a megfogalmazásért) tanácsot szeretne ti meg faj, (jaj nem is) nő ellenesek vagytok?


Minden elismerésem hogy 16 évesen lány létedre motorozni szeretnél! Mi a konkrét kérdésed?

2013. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
meg soha nem vezettem majd nyaron kezdem el, es 35-40 km-es tavra, nagyon szeretnek motort csak ugy nem akarok belevagni h nem ertek hozza:)
2013. márc. 10. 23:14
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Egyszerű városi használatra:

[link]

Komolyabb országúti használatra:

[link]

Ultrabrutál túrázáshoz:

[link]

2013. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 WhiteLabel ***** válasza:
lolte ezekkel a rózsaszín hülyeségekkel mivanveled? :D
2013. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jo oke ertem en lany vagyok biztos szerem a rozsaszint blablabla, de ezt meg te sem gondoltad komolyan:D
2013. márc. 10. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Jó..akkor

Egyszerű városi használatra:

[link]

Komolyabb országúti használatra:

[link]

Ultrabrutál túrázáshoz:

[link]

2013. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#10: A második eresztés bejövősebb, bár az első enyhén gagyi, a többi pedig túl feltűnősködő, de miért ultrabrutál túrázáshoz való egy cruiser? Én vagyok az utolsó, aki azt gondolja, hogy egy cruiser nem tökéletes bejárni Európát vagy hogy csak öreg szakállas bőrmellényes fickók foglalják velük az utat vagy valami - de a cruiser nem direkt túramotor és bármi is legyen az ultrabrutál túrázás, nem arra találták ki. Bár ki tudja, a Te fogalmaid milyenek.


Kérdező, a kismotorokhoz nem értek (jó választás, tekintve, hogy korod alapján más nem is jöhet szóba egyelőre), de gratulálok a döntésedhez, ha nekem ennyi idősen motorom lett volna, most talán tudnék egy picit motorozni... No mindegy, még előttem az élet és a magas benzinárak! :) A fő, hogy legyen mit beletankolni és menni :)

2013. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!