Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap motormosásra vittem az...

Kova 55 kérdése:

Tegnap motormosásra vittem az autót, utána mintha néha, komolyabb gázadásnál megtorpant volna egy kicsit és utána ment rendesen, miért?

Figyelt kérdés
Ma éjjel megszólalt a riasztó,de nincs beprogramozva a távirányító,csak kulcssal szoktam nyitni és magától riasztott kb fél óránként fél percet és elhallgatott,leszedtem a sarut,reggel próbáltam elindítani ,de semmi,gyújtást lehet kapcsolni,de nem pöfög nem indítózik,az aksi nincs lemerülve...mi lehet a baj?A riasztó gátolja az indítást? Honda Civic 1.6i LS 16szelepes,2001-es

2013. márc. 12. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt-ott egy kicsit beázhatott a motormosásnál. Pl az elektronika. Az elég nagy baj lehet, ha zárlatos lett valami.
2013. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
......húha,az baj,és nem szárad ki egy idő után?
2013. márc. 12. 12:35
 3/10 szántóvető ***** válasza:
ezért nem szoktam motorteret mosni még öreg autónál se.az újabb annyival rosszabb hogy több az elektronika.az önindító sem megy?az fasza.nyisd fel a motorháztetőt,hátha sütni fogja a nap.és hajszárítóval rásegíthetsz ha tudsz rá időt szánni.
2013. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az se,igen én is a hajszírítóra gondoltam,de most azt a tippet adta egyik aútószerelőismerősöm,hogy szedjem le a gyujtáselosztókábel borítását és törölgessem meg.....
2013. márc. 12. 13:59
 5/10 szántóvető ***** válasza:
akkor tedd azt,bár attól az önindító még nem fog tekerni,sok sikert.
2013. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 12. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Hondában gyújtáselosztó? na jól nézünk ki..már régóta hengerenkénti trafó van...

hogy miért torpan? valamelyik jeladó vizes, és hamis jelet ad...az egész autór fűtött, száraz garázsba kellene vinni..a hajszárító sz@rt sem ér, csak akkor, ha pontosan tudod mi ázott be...

2013. márc. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem,azért nemtaláltam ,azthittem én vagyok a hülye:D,köszi
2013. márc. 13. 15:34
 9/10 A kérdező kommentje:
De akkor a riasztó miért kapcsol be ha elakarom indítani a kocsit?
2013. márc. 13. 15:47
 10/10 szántóvető ***** válasza:
azért mert sok minden elázott,jó ötlet felfűteni egy garázst és otthagyni 1-2 napra a kocsit.
2013. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!