Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznos dolog Iphonenal...

Hasznos dolog Iphonenal indítani egy autót? Mi a véleményed erről? Video

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mto6-akGxws

Nem vagyok szakértő az elektronikában, és kérdezem elsőként, hogy ennek mi(ha van) előnye, és hátránya?


Ez valóban hasznos dolog? Vagy csak azért találták ki, hogy lehúzzanak még egy kis pénzt attól, akinek Iphone telefonja van?

Te megvennéd, ha tehetnéd?



2013. márc. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

sztem nem túl hasznos, csak pénzkidobás, meg esetleg menőzgetés...

meg még sztem nem lehet nehéz feltörni sem...

2013. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ennél feleslegesebb dolgot rég láttam. Egy fillért se adnék érte.
2013. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha be is tudja tolni a kocsim akkor megveszem. Addig feleslegesnek tartom, ráadásul szerintem neten keresztül megy, nem bluetooth-on, és lassú mint a dög.
2013. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez jelenleg dög lassú.

Ha gyorsabb lenne, akkor lenne értelme, főleg ha ez nélkül nem lehetne elindítani az autót.

Ha meg elhagyod a telefont, akkor valami egyedi kóddal. De így sok értelmét nem látom.

Ha csatlakoztatni lehetne az autóhoz és valahogy azonosítaná a telefont. Addig viszont nem indulna el. Olyan lenne, mint egy HW kulcs.


Feltörni meg mindent fel lehet. Ez nem akadályoz meg senkit sem. Viszont ezt így nehezebb lenne, mintha csak simán a kulcs lenne az autóhoz.

2013. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem újság, nekem is ilyen a rendszer.. ráadásul a riasztás is a telóra jön..


ki van ez találva..meg kell nézni a videót, érteni amit mond, és megrendelni.nekem bejött. nem kell ott állni az autó mellett, lehet bárhonnan is kezelni..ülsz a presszóban, mikor fizetsz, már indíthatod is..


Nekem ez japcsi autón működik, marhajó...


Már tíz éve mobillal riasztok mindent..

2013. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!