Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel vizsgázok. Mit tanácsol...

Reggel vizsgázok. Mit tanácsolnátok, így vizsga előtt? Valami trükk, valami házi praktika, valami nyugtató dolog?

Figyelt kérdés
Már-már-már prázok a holnapi vizsga miatt. :) :( Esetleg valamit tudtok tanácsolni? Mire figyeljek nagyon, meg stb... :)
2013. febr. 12. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Igyál 1 felest csak, hogy nyugodt legyél :))))))


Én annyit mondok, hogy mindig figyelj a környezetedre, holtterekbe kukkant be, ne csak a tükröket nézd, mindig nézz oldalra, tolatásnál a középső ablaknál is hátra.

2013. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Na ezt a felest már sokan mondták, de inkább kihagyom. :))

Húú de nagyon izgulok már. :)

2013. febr. 12. 20:20
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Így van és mindig csatold be a biztonsági övet. :D
2013. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugi. Annál rosszabb minél jobban izgulsz miatta. Ha megbuksz sem dől össze a világ. De én tudom, hogy sikerül :)

Amúgy én is most tanulok vezetni :DDD

2013. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Fontos hogy a környezetet nagyon figyeld, követési távolságot tartsd hirtelen fékezést nem nagyon díjazzák, sokszor azonnali bukásnak számít, akár beavatkozik az oktató akár nem. Oldaltávolságot is figyeld azért bár azzal csak kishiba pontot kapsz ami nem számít azonnali bukásnak.

Parkolásnál nagyon legyél észnél, ha tolatva kell parkolnod akkor figyelj mindig hátra oldalsó tükröket is használjad figyeld és nagyon lassan, inkább lassan mint gyorsan.

Ha gyalogos átkelőhelyhez érkezel vagy csak közeledsz hozzá figyeld nagyon hogy át akarnak-e menni vagy nem, ha látod a szándékot már lassíts le.

Amire még figyelj mert sokan ott véreztek el legalább is ismerőseim közt ha van sebességkorlát tábla pl 30 as és utána feloldó tábla, de már csak tudod hogy lesz még egy néhány méteren belül, mert ugye gyakoroljátok azt az utat akkor ne gyorsíts fel nagyon csak éppen hogy hogy a vizsgáztató lássa rajtad hogy vetted az adást és tudod hogy mehetsz gyorsabban, de csak úgy hogy le is bírj lassítani mielőtt elérnéd a másik táblát, ha ilyen van.

Lehetőleg ne parázz vizsga előtt, ne remegj, ne izgulj mert annál rosszabb. Gondolj arra hogy mögötted nem ül senki csak az oktató van melletted és mintha gyakorolnátok, így fogd fel az egészet. Meg ha kereszteződéshez érsz ne várj túl sokáig a többi autósra, ne tartsd fel a forgalmat ha nem muszáj. Érezned kell azt hogy még messze van az autós és még kétszer is átbírsz menni akkor menjél, de óvatosan nem kapkodva, ne padló gázzal.

2013. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat, meg fogom fogadni. Csak az izgulós résszel vagyok bajban. Tegnap előtt már előre ráparáztam a vizsgára és vezetés közben olyan sok mindent elrontottam h bukás lett volna. Ma pedig lenyugodtam meg minden, és jól sikerült, azt mondta az oktatóm h ha holnap is legalább ilyen jó leszek, akkor menni fog, és meg lesz.:))


De ez az izgulás a legnagyobb bajom. :(

2013. febr. 12. 20:30
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Menjél miniszoknyában!

Ez hatni szokott...


(Ha fiú vagy, akkor pláne.)

:)

2013. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

én azt mondom vizsgára csak úgy lehet menni, hogy sz@rsz az egészbe.

Eddig minden vizsgám sikerült így, igaz a jogsi volt az egyetlen amitől nem féltem, mert erre nem kellett tanulni, csak tudni.

Én amúgy úgy mentem oda hogy 3 nap ivás, 1 nap szünet, és utána vizsga, szerintem 100% hogy volt bennem még, azért is voltam ilyen nyugodt.

Hogy mire figyelj? mindenre, tükröket nézegesd sokat, parkolni tudj, ne csinálj orbitális baromságot és meglesz.

egyébként nekem de rutinon, se forgalmin nem volt még hibapont sem, pedig azt nem lehet mondani hogy olyan jó oktató lett volna, csak be kell ülni otthon az autóban aztán gyakorolni.

2013. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem lennék a helyedben most semmi pénzért. Én vizsgáztam egy párszor , mert nagyon izgulós vagyok és mindig elszúrtam valamit. De a vizsga előtti estéket utáltam a legjobban, akkor még mindig tele voltam reménnyel . De neked biztos fog sikerülni. Sok Sikert! Hány órakor vizsgázol ? Majd írd meg , hogy mi volt.
2013. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És már tegnap sem nagyon bírtam elaludni, folyamatosan kattogott az agyam.. :D

Reggel 8-kor kezdődik a vizsga. :)

2013. febr. 12. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!