Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nehezek ezek a mai...

Milyen nehezek ezek a mai sportmotorok? Amikor valaki elesik, alig bírja felállítani? Vagy csak Ők puhányok?

Figyelt kérdés

Néztem motoros bukásos videókat. Amikor elesnek ezekkel a 600-1000 köbcentis sportmotorkkal, és mennek oda, hogy felállítsák, alig bírják némelyek megemelni.

Olyan nehezek ezek? Vagy csak a motorosok nincsenek olyan kondiban, hogy Ők most sportmotorokat emelgessenek meg?



2013. márc. 12. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 1000 ccm Suzuki GSX-R például 200 kg. Nem olyan könnyű emelgetni őket, főleg egy jó kis esés után!!!
2013. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átlag 180-200 kiló egy ilyen sportmotor(tankolva). Meg van olyan emelés, amivel a Simsont se állítod fel, meg van olyan módszer is, amivel egy lány simán felállítja a 400 kilós Goldwinget.
2013. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, nagyon sok függ a technikától - de komoly perec után, sajgó izmokkal biztos rossz lehet.
2013. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Főleg akkor, ha mondjuk törött is valamit, vagy csak a buckóját verte úgy oda, hogy állni nem bír, mert úgy forog a világ. Amúgy nem olyan egyszerű, hidd el. Egyszer a taknyos úton, Simsonnal, alapjáraton egyesben akartam megfordulni, aztán ahogy elfordítottam a kormányt, ki is csúszott az eleje, és térdemre esett a motor, plusz kesztyűn keresztül kicsit le is horzsolta(A fejemet nem vertem oda, mert harcművészetet folytatok, íígy tudok esni, és a fejem nem ért le). Lényeg a lényeg: Akkor, hogy egy olyan 70-80 kiló körül motor(kb. ennyi a Simson) rám esett, még a Simsonnal is küzdöttem egy percig, mire fel bírtam állítani, pedig nem sokkal vagyok könnyebb, mint a motor. Utána motoros oktatáson megmutatták a technikát, és máris könnyebben ment a 170 kilós motorom felállítása, amikor eldőlt a garázsban. Szóval nem a motorosok az anyámasszonykatonái, hanem a motorok nehezek, és ha nincs meg a technika, akkor az életben nem állítja fel a gépet, főleg nem egy esés után.
2013. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű 200 kilót emelgetni.
2013. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom motoros vizsgán kérhetik hogy emeld fel a mocit.

Nekem erről az a véleményem hogy az ember csak olyan mocit vegyen ami alól ki is tud mászni és letudja magáról emelni.

egy versenynél más a helyzet ,ptt számítanak a másodpercek is.Mert úgy is visszapattan nyeregbe és megy tovább.

2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha jól tudom motoros vizsgán kérhetik hogy emeld fel a mocit. "


Ilyen nincs XD Még egy simsont se lenne egyszerű felemelni, nemhogy egy 150-60 kg-os gépet(oktatáson azért nagyobbakat ritkán látni)

Felállítani, na az más tészta, de azt sem kérik(csak körbe kell tolni a motort hogy meg bírod-e tartani, de az is csak A korlátlannál)

2013. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!