Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom 3. -ban erőtlen, mi...

Simsonom 3. -ban erőtlen, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! van egy öreg s50N-es Simsonom , 1-2 ben egész jól húz , de ahogy akasztom a harmadikat, olyan erőtlen utazó tempót tart és nem gyorsul tovább. Pedig azért még harmadikban is kéne hogy húzzon egy bizonyos határig.

Tud valaki tanácsot adni???



2013. márc. 14. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány fogas lánckerék van rajta, milyen színű a gyertya, mekkora fúvóka van benne, kerékcsapágyak milyen állapotúak, gumik hány Bar-ra vannak fújva?
2013. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első gumiba menjen 1.8bar a hátsóba 2.2 körül

lehet hogy el van dugulva egy picit a karburátor, vagy nincs helyesen beállítva, de szerintem a főfúvóka kicsi benne


mióta csinálja? mikor megvetted akkor is ilyen volt? mert ha ilyen volt akkor nézd meg benne a főfúvókát és azt cseréld nagyobbra

nézd meg hogy milyen típusú karburátor van rajta, írd be, találsz táblázatot hogy milyen karburátorba mekkora főfúvóka való

2013. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszsönöm! Miótta megvettem azóta ilyen, tegnap szétlöktem a karburátort, hát a fúvóka méreteket nem néztem meg , de az úszószintet alacsonynak találtam. Most feljebb vettem aztán próba.
2013. márc. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!