Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak olyan autósok,...

Miért vannak olyan autósok, akik a kocsi tetejéről nem takarítják le a havat?

Figyelt kérdés

Elsétáltam ma a Tescoba. Elég sok autó volt már az utakon, van aki félve ment, óbégatott is a mögötte lévő vagány gyerek, hogy "menjél már." Mondtam is a páromnak, hogy meglátszik, autóval észt nem adnak.


S tudjátok mit figyeltem meg? Nem egy kocsinak a tetején ot volt a tegnapi hóesés eredménye! Elejét, hátulját letakarította, de ott nem. Olyan szépen pergett le nagy darabokban az úton, veszélyeztetve ezzel a mögötte haladókat.

Ti fent is letakarítjátok?


2013. márc. 16. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mondjuk néhány hódarab nem veszélyeztet senkit de egyszerűen lusták voltak lelökni a kocsi tetejéről is a havat
2013. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a s*ggében mész nem veszélyeztet...
2013. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én gyalogosan mentem, de köszi a tippet.:) Csak érdeklődve figyeltem, megmondom őszintén elég viccesen is nézett ki 1-2 autó a tetején azzal a nagy hókupaccal.

Egyébként én is arra gondoltam, mint az 1-es válaszadó. Ennyire lusták voltak, hogy letakarítsák.

2013. márc. 16. 13:10
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha kint állok és havas lesz, természetesen mindenhol letakarítom.

Sőt, ha netán útközben megállnék, az első rendszámtáblára rátapadt havat is letakarítom.

De ha a tetején van az még hagyján! Én szoktam látni olyat is, hogy a szélvédőről lesöprik, de oldalról, tükrökről, fényszóróról, motorháztetetőről meg nem.

2013. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te most viccelsz? Az autó tetejéről lehulló hó veszélyeztet? Akkor ezek szerint a hógolyózó gyerekek valami életveszélyes dolgot művelnek? Egyébként le szoktam takarítani, mert zavar a folyamatosan szélvédőre csorgó víz.
2013. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én se nagyon szoktam (minek majd elolvad), vagy max a nagyját.

De ha veszélyeztetésről beszélsz annál tud veszélyesebb lenni pl egy ponyvás teherautóról lezúduló hó vagy jég (ott egy picit több van)

2013. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Te most viccelsz? Az autó tetejéről lehulló hó veszélyeztet? "

Csak azért gondolom ezt, mert a mögötte lévő autó nincs rá felkészülve, s ijedtében félrerántja a kormányt. Ugye nem egy autós telefonál,beszélget a másikkal vezetés közben, s a figyelme lankad.

De most ne ilyen kis hógolyóra gondolj, hanem nagy darabokra.

2013. márc. 16. 13:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Lustaság. Én azokat az autósokat bírom nagyon, akik a többcentis havat rajtahagyják a lámpán (is), de azért felkapcsolják a világítást...
2013. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Én szoktam látni olyat is, hogy a szélvédőről lesöprik, de oldalról, tükrökről, fényszóróról, motorháztetetőről meg nem."


Ilyet én is láttam egyszer, irtó gáz szerintem. Azért ennyire elkényelmesedve lenni valakinek. :D

2013. márc. 16. 13:33
 10/20 A kérdező kommentje:

"De ha veszélyeztetésről beszélsz annál tud veszélyesebb lenni pl egy ponyvás teherautóról lezúduló hó vagy jég (ott egy picit több van)"


Ez így van, ezt nem is cáfolom!:)

Csupán kíváncsi voltam az autósok gondolkodására ezzel kapcsolatban, hogy miért nem tolják le a havat a kocsijuk tetejéről,hisz nem sok időt venne igénybe.

Engem mondjuk zavarna is.:)

2013. márc. 16. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!