Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW bogár felújításának nehézsé...

VW bogár felújításának nehézsége, költésgei?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék újítani egy vw bogarat. Azt szeretném megtudni mennyi autó szerelői tapasztalat szükséges hozzá? Illetve menyibe kerülne bele a sport ülés, egy kis motor tuning,fogyasztás csökkentés, új alufelnik, nyomtáv szélesítés, leültetés. Ezeket a feladatok magam végezném el. Szerszámok vannak. Illetve megéri e belefogni egyedül? Maximum 800.000Ft van a célra. Köszi a válaszokat

2013. márc. 16. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
maga egy bogár 300 ezer környékén mozog és még ha tuningolni is akarod legalább egy millió kell még a vétel ár mellé
2013. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A motor tuning meg a fogyasztás csökkentés hogy állt össze?Na mindegy sok szerencsét a tuninghoz!! [link]
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hmm...Szerintem mindenképp gyűjtsél még legalább fél millió forintot. Belevághatsz egyedül is, de azért nem árt, ha van olyan ismerősöd, aki szívesen segít, ha valami nem megy.

Egyébként nekem is az egyik nagy álmom, hogy egyedül felújítsak egyet :)

2013. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aha, nézegettem neten én is vannak bogarak már 150 felé aminek a karoszériája sérült. Vannak olyan kocsik aminek lebontják a felét kap új belsőt,egy kis motor szépítést, festést, és Volks rodként árulják öket 8-15milió forintért.

És csak új elemeket kapott a kocsi+festés+belső.

2013. márc. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!