Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A műszaki vizsgán ott lehetek...

A műszaki vizsgán ott lehetek a kocsim mellett?

Figyelt kérdés
Félek hogy ha kapok időpontot,akkor azt fogják mondani hogy tegyem le ott a kocsit és menjek érte délután és esetleg órákkal később,hideg motorral fogják ott kínozni a károsanyagkibocsátás mérésnél.Ott maradhatok a kocsi mellett?
2013. márc. 16. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt az Autóklubnál: telefonos időpontkérés, odamegy a kuncsaft, udvaron megáll, papírokat leadja a megfelelő helyen, és egy üvegfalon keresztül láthatja a járgányát. Hideg mort nem is lehet mérni, ezért jó, ha Te viszed oda meleg motorral megbeszélt időre.Korrekt a vizsgáztatás, nem kínozzák az autót, mindenki kedves, normális. Szólnak, ha baj van, nem buktatják meg csakazértis...


Én csak a (most már) a budaörsi útra viszem...

2013. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én márkaszervizbe vittem az autómat, ahol vizsgáztatnak is. Végig ott voltam vizsga közben. Nem is üvegfalon keresztül, hanem ott álltam az autó mellett. Nem is problémáztak ezen.

Mikor csak sima szervizelésre viszem, akkor is ott szoktam lenni. Nem (csak) azért, mert ne bíznék a szervizben, hanem azért is mert érdekel mit cserélnek, mi hogy működik az autómon, hogy néz ki szétszedve, stb. Ebből sem csinálnak gondot. Bár nem nagyon jellemző. Ahogy látom mások csak behozzák az autókat, otthagyják és ha szólnak, érte mennek.

2013. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megegyezes kerdese - elvileg nem,de nalunk pl. siman engedik .
2013. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pitbul0101 válasza:
Milyen papir kell mostansag a muszkihoz?Mi a mente?
2014. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!