Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet kifogni egy jó...

Hogy lehet kifogni egy jó használt autót magánszemélytől?

Figyelt kérdés

Pl. egy gazdag ügyvéd, orvos garázsban tartott megkímélt családi autójára fájna a fogunk, akik havonta csak párszor használják kirándulásra, mert minden családtagnak van saját autója.


-2006-nál ne legyen öregebb

-elférjünk benne a babás cuccainkkal (esetleg kombi vagy egyterű valami)

-biztonságos legyen

-1,8 milliónk van rá

- szép, megkímélt állapot

150 ezernél nem több kilométerrel

-nem megbuherált kilométeróra


stb....


Lehet ilyen találni? Hogy?



2013. márc. 16. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Általában aki azzal jár, annak nagyon bevált, a többiek meg szidják.
2013. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Anno engem is lebeszéltek a francia autókról.

Mondván vagy bejön vagy nem.

Még az unokatesóm is,akinek xsara picassója volt.

Bár ő utána is citroent vett,mégsem ajánlotta őket.

2013. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nekünk is nagyon tetszik és én is, akit kérdezek és olyannal jár, szereti, meg van elégedve...nem tudom miért járatják le ismeretlenül ennyire a francia autókat...
2013. márc. 25. 13:36
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerencse is kell ahhoz, hogy jó autót találj. Nyilván kevés orvos, ügyvéd van, aki az alig használt autóját kínálja épp, de lehet ilyet találni. Azért a sztereotípiákkal is vigyázni kell. Ismerek olyan orvos hölgyet, akinek újszerű, kevés kilométeres autója van, csak épp vezetni nem tud, és üveghangon húzatja kettesben. Nem igazán szeret váltani, ezért úgy gondolja, hogy elég neki két-három fokozatot használni, mert az esetek többségében nem megy 90-nél többel. Recsegnek a fogaskerekek minden váltásánál, szóval tényleg jobb is, hogy próbálja minél kevesebbet használni a váltót. Na, az az autó 80 ezer km-rel valószínűleg sokkal rosszabb állapotban van műszakilag, mint ha vennél egy 300.000 km-es autót, amit olyan ember használt, aki normálisan tud vezetni.

Jó, ezzel nem segítettem sokat, viszont láttam, hogy többen ajánlottak Voyagert. Ha megbízható, problémamentes autót szeretnél a családodnak, akkor olyanból semmilyet ne vegyél. Az egyik legproblémásabb típus a piacon.

2013. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Sikerült találni, toyota corolla versot választottunk, igaz öregebb, mint amilyet szerettünk volna és tényleg 300 ezer van benne, de klasz kis autó :)
2013. okt. 14. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!