Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés lesz egy Suzuki...

Milyen érzés lesz egy Suzuki Ignis után egy utolsó szériás I-es Ford Focus?

Figyelt kérdés
Még 2 nap, mire átvehetem gyönyörű 1.6-os benzines 2004-es fókámat és már most borsódzik a hátam az izgalomtól, hogy miben lesz más. Most az átírás és a nagyszerviz folyik. Én még nem vezettem, a szerelőm szerint must have vétel volt, így megvettem. Lassan 9 éve hajtok egy Suzuki Ignist, amit szerettem, de már meguntam, többre vágytam. Mire számíthatok?
2013. márc. 19. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal komfortosabb lesz olyan mintha egy luxusautót vezetnél.
2013. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Másabb lesz valamivel,de még mindig fapados..
2013. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz, de ha nagyon beleéled magad akkor csalódhatsz is.
2013. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Az első focus nem nagy ugrás egy ignishez képest. Csalódni fogsz, mert többet vársz. Egy kategória a kettő.
2013. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Na azért nem egy kategória. Ignishez képest még a Swift vagy egy SX4 is nagy ugrás, ugyanis az Ignis az egyik legfosabb autó a világon vezetés szempontjából. Szóval nagy ugrás lesz :)
2013. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Időközben megtörtént a váltás és azt kell, hogy mondjam, a fóka sokkalta kellemesebb vezetési élményt ad! Akik ugyanolyan kategóriáról beszéltek, tévedtek. Ráadásul nem akar mindenki mindenáron megelőzni, mint ahogy a Suzukit akarták. "Egyenrangúbb" félként kezel a többi autós. Kár, hogy így van, de sajnos így van :(. Az autó viszont számomra egy álom! Sajnos újonnan nem tudtam volna ilyen autót venni, mert én hülye az ignishez láncoltam magam, na de betörlesztettem a hitelt és megszabadultam tőle :) És milyen jól tettem.
2013. márc. 23. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Ignis ilyen szempontból a hasonló pénzbe kerülő autóknál is sokkal szarabb. Szal akkor is vehettél volna ugyanannyiért jobbat.
2013. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!