Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy teljesen felújított...

Egy teljesen felújított simson s50b-t mennyiért lenne célszerű meghirdetni ami szerintetek reális ár?

Figyelt kérdés
A motor komplett felújításon esett át, szimering csere mindenhol, új csapágy dugó stb. Az egész motor le lett fényezve és a gumik is 90%-sak. Egy rúgásra indul. Mondjuk 75e reális lenne? Eladni akarjuk nem tartogatni ezért érdeklődöm.
2013. márc. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Énszerintem reális de látni kéne.

De arra számíts h alkudni fognak tehát ugy találd ki az árat.

Annyi negatívum van benne h sokan inkább 51-est vesznek, de erről nem a motorod tehet

2013. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reális ,de majd úgyis engedned kell az árakon.Az abaj hogy egy felújításnál a sok olcsó alkatrész meg miegymás egy vagyonba kerül és azt a pénzt nemigazán kapod vissza.Egy jó állapotú majdnem gyári simsont amit még nem generáloztam már 55környékén ki lehet fogni.

75-ért Én személy szerint elvárnám hogy gyári legyen és keveset futott,bár nem mindenki áll úgy hozzá mint én.A lényeg az hogy ha tényleg patika állapotban van és valaki simsont akar venni ő ezt így tuti elvinné 60-65-ért.

Ha így megcsináltad hogy jó akkor érdemes inkább megtartani és használni,mert fogyasztani úgysem fogyaszt sokat,kenyeret meg nem kér csak egy kis törődést.

Majd sok sikert az eladáshoz!

Üdv!

2013. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát lehet megtartás lesz a vége...
2013. márc. 20. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jobban jársz ha megtartod. Ahogy az előző is leírta sose jön vissza az ára a felújításnak a vételárban
2013. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!