Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb 4 kerékmeg...

Egerecske kérdése:

Melyik a legolcsóbb 4 kerékmeghajtással bíró terepjáró, aminek a fogyasztása 10 liter, vagy kevesebb száz kilométeren?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor 300 ezer alatt. Nem tudom például egy lada níva az például jó lenne, úgy értem megbízható,bírja a terepet?
2013. márc. 20. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A Niva megbízható. Nem tökéletes, de ahogy mondani szokták: "nagy baj nincs vele, csak kicsi, de az mindig". Néha elszabadul egy-egy utastéri elem, törnek a műanyagok, az elektromos alkatrészek szeretnek meglepetéseket okozni, de általában megy, megáll és mászik az autó. Viszont 10 liter alatti fogyasztást ne várj tőle közúton.

Sőt, én azt mondom, egyetlen komoly terepjárótól se várj ilyet. Egy rendes összkerekes hajtáslánc rövid végáttétellel, magasra emelt, nagy homlokfelületű karosszériával, bütykös terepgumikkal bizony nem az alacsony fogyasztás záloga, 10 liter alatt nem fog enni az ilyen autó.

2013. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb a Niva, de ez nem eszik 10 alatt. Drágább kategória de 7 körül elmegy a Fiat Panda 4x4. Még drágább de még mindig 10 alatt fogyasztanak a Suzuki Samurai és a Vitara. Igazából nem sok lehetőséged van ha csak 3 kilót szánsz rá.
2013. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsivel többe kerűl a MITSUBISHI PAJERO dízel de ezek 10 liter és ha nem terepen megy az ember 1-2 literrel 10 alat fogyasztanak

[link]

[link]

[link]


vagy még ezt találtam benzinesben olcsón belőle de nem hiszem hogy ez 10 lityó alat enne benzines pajeróval nem mentem még

[link]

2013. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek :)
2013. márc. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!