Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportlevegőszűrőt sima 2t...

Sportlevegőszűrőt sima 2t olajjal elég bekenni illetve csak a drága sprék érnek érnek valamit?

Figyelt kérdés
[link] ez lenne maga a szűrő

2013. márc. 21. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha akarod, hogy rendesen szűrjön, és nem szeretnéd, hogy kis porszemécsék kinyírják a hengered, eldugítsák a karburátorod, akkor rendes légszűrő sprayt veszel, a 2T olajat meg a benzinbe teszed, vagy a külön olajtartályba , ahova való! Attól , hogy olaj-olaj, igencsak mások!
2013. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek valamennyire talán jó lenne de nem tökéletes,szóval nagyobb az esélyed arra hogy homokszem kerül a gépezetbe.

Amúgy ezt hülyeség bele rakni mert több károd lessz belőle mint hasznod.

Mellesleg ha ilyet használsz csak gondod lehet vele.Én maradnék a gyári szűrőberendezésnél,max ha nagyon "tunningolni " szeretnéd akkor vegyél bele olyan szivacsot ami jobban átereszti a levegőt.

2013. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez több kárt csinál mint hasznot!
2013. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2000ft egy doboz 10 fújásra elég ezen nem kell spórolni
2013. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek ilyen légszűrő a kocsiba?

Semmire nem mész vele, csak gondot okozhat.

Max villogni jó a parkolóban kinyitott motortérrel :)

2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rotakapára vettem mert a gyári tönkre ment évente egyszer használom 1 órát nem villogásról lenne szó csak sajnos gyárit nem találtam sehol de más nem még szivaccsal körbetekerem
2013. márc. 21. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Földmunkához nem ajánlom.

Én robogóra tettem ilyet amit csak földúton használtam rendes kenő spray-vel.Nos a végeredmény naponta félnaponta légszűrő és karbitisztítás mert úgy tele ment állandóan hogy elgyengült.

Jó vegyél ilyet de akkor tekerd körbe rendes szivaccsal és soha ne hagyd hogy párásodjon vagy hogy elázzon,és a kárbit állítsad be hozzá rendesen.

2013. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!