Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyi idő a...

Körülbelül mennyi idő a B-kategóriás jogsit letenni?

Figyelt kérdés
Április 3-án kezdeném a jogsit mennyi idő ha simán megy minden a jogsi mennyi idő ? És mennyi idő mire kiküldik a jogsit ? Ha április 3-án elkezdem mikor lesz a kezembe a jogsi ?

2013. márc. 21. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én felemeltem és letettem, ez kb. 1 mp volt össz-vissz.

De most komolyan.

Ha ennyire sürgős akkor miért nem kezdted el előbb.

Naponta rengeteg kérdést olvasok, hogy mennyi idő a sikeres vizsga után mire kiküldik a jogsit, meg hogy lehetne ezt meggyorsítani, stb.

Miért ennyire sürgős?

Ha most van egy munka amit el kell kezdeni X időre, azt NEM egy kezdőre bízzák.

Ha meg semmi nem sürget akkor nem mindegy pár hónap ide vagy oda?

Tegyük fel elkezded április 3-án.

Milyen időközönként van az elmélet?

Mikorra vagy beírva vizsgázni?

E nélkül nem tud senki semmit mondani.

Gyakorlatra hetente hányszor tudsz menni?

Itt nagyon sok "HA" van a történetben.

Szerintem senki nem fogja tudni neked napra pontosan ezt megmondani.

Aki a legközelebbi infókat tudja az az oktatód.

Tőle kérdezd!

2013. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jól mondja egyébként.


Az az igazság hogy itt nem kapsz hajszál pontos választ.

Alapból ugye be kell menned elméleti órákra hogy az milyen időközönként van és napi hány órát tartanak meg az az iskolától függ, meg hogy ti hogyan egyeztek ebbe bele.

Ha heti 3 alkalommal kell járnod úgy 2-3 órát akkor olyan 1 hónap az elmélet aztán jön a vizsga ez attól is függ mikorra kapsz időpontot, ha ez megvan akkor ugye mehetsz vezetni is, de a legtöbb sulinál akkor csinálják az elsősegélyt bár az hamar megvan, pár órát be kell ülnöd meghallgatni az oktatót utána adnak időpontot vizsgára is, de azt külön is leteheted ha tudsz szerezni oktatót magadnak meg betudsz jelentkezni vizsgára azzal is előrébb lennél.

Akkor ugye a vezetés lehet 1-1,5 hónap most az új rendszer szerint nem tudom mennyi pontosan én még a régi rendszer szerint csináltam ahol a rutin meg a városi külön volt. Aztán ugye függ attól mikor érsz rá elenni gyakorlatra meg az oktatódnak is hogyan lesz rá ideje ez is megbeszélés kérdése. Utána meg ha megvan a vizsga akkor ügyintézés, először be kell menned a legközelebbi NKH irodába kikérni a papírt amivel bemehetsz az okmány irodába ha bemész az okmányirodába akkor 1-2 héten belül már kiküldhetik a jogsidat.

Én azt mondom hogy egy szűk 3 hónapot nyugodtan rászánhatsz erre az egészre, de számíts arra hogy 2-3 hetet is elhúzódhat a dolog mert jöhetnek közbe dolgok.

2013. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Én heti 1x tudtam két órát vezetni a régi rendszerben, úgyhogy nekem kb 5-5,5 hónap volt, egy forgalmis bukással együtt.
2013. márc. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. félév volt, úgy, hogy mindenen átmentem elsőre és csak 1-2 pótórát kellett vennem. Szerintem kb. október-novemberre lesz meg neked.
2013. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencsés vagy és ügyesen csinálod olyan nyár végére megvan sztem.
2013. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!