Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyűfém felnit szeretnék...

Szupernem kérdése:

Könnyűfém felnit szeretnék festeni. Nézegettem a cink, ill. alu sprayt, de nem tudom milyen felületet ad, ill. milyen a színe. Az eredeti fémhez hasonló felületet szeretnék elérni. Ezek a termékek alkalmasak rá?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
alufelnit én nem festenék házilag sprayjel....
2013. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem igazi a technológia de nem akarok még 40 000 rákölteni. én mégis megpróbálom, mert láttam már nagyon szép felniket amit spray el festettek. még mindig várom a válaszokat
2013. márc. 22. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

pl ez

2013. márc. 22. 09:54
 4/4 pagan ***** válasza:
amit linkeltél mondjuk nem rossz ahoz hogy házilag készült,de kérdés hogy neked is jól sikerül e,de ha már próbálkozol én a motip márkájú cuccokat ajánlom,én feketét fújtam motiból acélfelnire és tök jó lett,tartózkodj az olcsó festéktől mert akkor 2x kell nekiállnod:)
2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!