Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-es Suzuki Banditról mi a...

250-es Suzuki Banditról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megbízható? Mennyit fogyaszt? Hogy gyorsul?

2013. márc. 22. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, szóval személyes tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.


Megbízható...egy ideig biztos az, de mivel a sok fiatal használja kellő képpen és csak rövid ideig terveznek vele, mert "kinövik", így nem is költ ezekre nagyon senki komolyabb összeget. Illetve azért sem, mert japán belpiacos. Bontottan nagyon ritka az alkatrész hozzá. Így csak eredetit tudsz rendelni. Japánból. Méreg drágán! Szerelni-szereltetni nagyon macerás, kis mütyürke alkatrészek stb. Én 150ezret költöttem a blokkra, majd eladtam a pics@ba, mert nem sokat értem el vele.


Fogyasztás alaphangon 5L. Gyorsulni elég jól tud.


Szóval én nem ajánlom és, ha tehetném újra meg sem venném. Nagy hiba volt, de ígéretesnek tűnt. Sokkalta jobban jársz egy 1 hengeressel. Fele annyit eszik, ha bekrepál feléből rendbe is teszed totálisan!

2013. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem az enyémet...

'92-es volt, még a régi, ezekkel kevesebb a probléma, nem VC vezérlés...


Igazából, szerelő vagyok, szét tudtam szedni télen, hogy felújítsam, a szelephézag mindenhol gyári értékeken belül volt, a hengerben minimális mérhető kopás, csapágyhézagok is tökéletes gyári értékeket mutattak, egy meglepetés volt az egész, hogy 60ezer km-után ilyen...

(a lánckerék tengely miatt szedtem szét, mert valami barom ráhegesztette a tengelyre a kereket)


Egy kicsit irritált, hogy 100-nál 9ezret forgott, aztán ha visszaváltasz 2-t és nyélgáz nagyon megindul-rész már tetszett:)

Ha nem csörög zörög, csattog, nincs különösebb hibája megvételkor, és vigyáol rá, foglalkozol vele, karbantartod, akkor sokáig bírni fogja...

Az enyémben most van 90ezer km, és az új tulajnak semmi problémája nem volt vele, csak olajcsere, meg kötelezők...


Fogyasztása stabilan, pályán, városban, alapjáraton, nyélgázon, mindenhogy 6l-re jött ki. 220km-t tudtam elmenni egy tankkal. Igen, jól gyorsul.

2013. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Előttem már mindent elmondtak. Nagyon jó masina, amíg szét nem hajtod.
2013. márc. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

:) Enyém akkor egy sz@rabb példány lehetett. Órában 25 ezer km ( kész vicc, 92-es volt szintén) szerelő szétszedte, már nem gyári dugattyúk stb. 100e km-nél biztos több volt benne azt mondta. Végülis a szelepekkel volt a baj. Meg lett csinálva aztán eladtam inkább...


Amúgy egy tankolással én is 220-230km-t mentem el vele :) Mivel nincs benzinszint mérő, így ki kellett tapasztalni.

2013. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is tetszett ez a motor, mert belefér az A2-be. De féltem megvenni, mert már öeg gépek, és mivel sor4-sek, már mind sz*rnak van hajtva, egy felújitás meg annyiba van, mint az egész motor ára. Ezért nézek most inkább ZZR-t, bár annál sem sokkal fényesebb a helyzet.
2013. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 185cm vagyok, nem lenne nagyon kicsi alattam ez a motor? Jogsi nem gond, mert korlátlanom van.
2013. márc. 23. 11:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 1-2 cm híján ennyi vagyok, de NEKEM jó volt. Igazából ki kéne próbálnod és akkor tudsz mihez viszonyítani. Hogy neked jó-e az a pozíció.
2013. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A kilóméterről nem ejtettem szót.

Ne félj megvenni a 40-50 ezer km körülieket, amik szép állapotban vannak, mert azokra még van esély, hogy valós.

Lehetetlen, hogy egy 20 éves motorban 12ekm körül van...

Ennyit mentem vele 2 év alatt..

2013. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kb mennyi mp alatt van 100-on egy ilyen motor?
2013. márc. 28. 18:23
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
A hivatalos adat 6mp. Volt mikor magamban elkezdtem számolni, nagyjából valós érték ez..
2013. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!