Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ebben az időkben Cross...

Roland14 kérdése:

Megéri ebben az időkben Cross motort venni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, most fogok ballagni általánosoból. Belevágjak egy max 230eFT-ig terjedő cross motor vásárlásába? Csak itt kint a hegyen használnám, erdőbe, mezőn stb... Megérné-e a jövőre tekintve?
2013. márc. 22. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
erdőn, mezőn nem érné meg. 14 évesen meg elég egy 80-as enduro....szerintem
2013. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy pálya is a környéken, de oda max hónaponta 1x, 2x mennénk el. Enduro kizárva. Csak cross.
2013. márc. 22. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A motorozás nem befektetés,hanem életforma..
2013. márc. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor, hogy tisztázzuk a helyzetet. Nem kell enduro. Rendben. Akkor vegyél üzemórás krossz gépet. Az előírt üzemóránként újíttasd fel a blokkot. Egy pér tízezres mutatvány + szerelő díja, mert gondolom annyira nem értesz hozzá, hogy magadnak csináld. Cserébe jó sokat eszik, és egy 125ös úgy fog hanyatt b@szni, hogy öröm lesz nézni :)


14 évesen még lehet én is így gondolkodtam mint te..... :))))

2013. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megéri, ha ilyen vidéken laksz, ki tudod használni. Egy 125-öst vegyél, eleinte majd ne nagyon húzd a gázt, de majd idővel nem fogod megbánni, hogy nem csak egy 80-ast vettél.


Tudom, hogy más a cross, mint az enduró, de gondolkozz el rajta, hogy enduróval járhatsz mindenfelé, ha van jogsid és a motornak megvannak a papirjai.

2013. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hobbi sohasem arról szól, hogy megéri-e vagy sem.

Pénzügyileg sohasem éri meg.

2013. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!