Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez kérdésem inkább az idősebb...

Ez kérdésem inkább az idősebb korosztályhoz szólna, régen a Simsonokon-Mz-ken milyen, tuningokat csináltak?

Figyelt kérdés

itt gondolok az optikai tuningra,és egyebekre!

és h pontosan azokat hogy csinálták meg!?


2013. márc. 23. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
250/1-esem volt Az optikai tuning a következőkből állt: krómozott sárvédők, króm bukócső, króm oldalcsomagtartók, polírozott oldaldekli (blokk), Jawa csepp tank, Verhovina kormány, lakk fekete fényezés, szteppelt ülés, felhajlított kipufogó. A motorjához nem nyúltam, így is rendszeresen eltépte a láncot egykeréknél :)
2013. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hehe,ez tetszik,1 kerék? :oo biztos nagyon szép volt! :))
2013. márc. 23. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az Mz-ket nem nagyon tunningolták,egyrészt azért mert a német mérnökök így is jól kihegyezték őket,mástrészt egy tunningmentes 250 ETZ-zém van és annyira jól megy hogy húúú :) Szerintem nem nagyon van szükség tunningolni,meg ha igen akkor viszont az már veszélyes mert mondjuk az ETZ-nél könnyű az eleje és a váza sem a legjobb illetve jó csak nem tunningra csinálták meg.

Amilyen tunningokat csinálhattak rá régen.

300-as hengert feltették,kuplungot kikönnyítették,max még a karbival meg a kipufogóval szórakozhattak.

Mostanság már jóval könnyebb mert lehet rá visszacsapó membránt faragni,esetleg több felömlőt belefaragni a hengerbe,nagyon jól tudnak honolni vagy mi a fenét...

Manapság egész jól ki lehet őket hegyezni,de akkor szerintem az élettartamuk sem lesz az eredeti.

Én nem nagyon találkoztam olyan régi járgánnyal amit agyon piszkáltak volna az őseink :) Meg nem sokan tunningolják,mert bőven elég fel furatni és kész,úgy jó ahogy van,.

Egyszer érdemes kinézni FMBK futamra meg Mz kupára is.

Üdv!

2013. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami az 1. felsorolásából kimaradt: legalább 10 cm-rel megnyújtott első telók, vagy a Kesjár féle spoiler!

[link]

:D

2013. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi válaszaitokat :)

és ez a kép is tetszik :))

2013. márc. 24. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenem van nekem is ami felújításra vár ,meg még van egy eredeti Mz fejidomom is csak azzal az a baj hogy levágták a többi részét.
2013. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!