Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud segíteni? én egy...

Valaki tud segíteni? én egy faluban lakok és van egy simsonom mi kell hozzá hogy használhassam a faluba? Adásvétel meg van bisztósítás is csak nem tudom hogy kell e hozzá a 8 osztály?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
8 osztály önmagában nem elég hozzá, M kategóriás (segédmotoros) jogosítvány kell. Meg nem árt a bukósisak sem.
2013. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, legalább M kategóriás jogosítvány(már AM ként fut, de 16 éves kor alatt ugyanaz)

14 éves korban lehet megszerezni.

Valamint KGFB és megfelelő motoros bukósisak.

2013. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bizti,sisak,benzin:)
2013. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

de akkor a 8 oszt az elengedhetetlen ?

2013. márc. 24. 03:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy senkit nem engednek vezetni aki nem tudott elvégezni 8 elemit 14 éves koráig....
2013. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell a jogsihoz a 8 osztály! írni olvasni kell tudni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és be kell tölteni a 14. életévet ami neked még nincs meg! és kell hozzá kb 70.000 FT és egy kis ész! tudj helyesen írni! szóval azt még gyakorold!
2013. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 évesen lehet vizsgázni.Már változott a törvény.

ennyi dolog kell:


-M kategóriás jogosítvány

-Személyigazolvány

-Bukósisak

-Benzin

-Jó állapotú motor

-Biztosítás

-Józanság, kifogásolhatatlan figyelem, kellő felügyelet a vezetéshez.

2013. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár éve csak annyi volt a követelmény a jogosítványszerzéshez hogy írni, olvasni tudjon az illető.

Aztán ez változott, 8 osztályos bizonyítvány a minimum. De volt aki úgy csinálta hogy csak a 7. év végit vitte be mert még csak az volt, vagy valami ilyesmi.


Korhatár meg nem változott. De ez már lett írva fentebb is, meg törvényben is.

2013. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!