Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy Big Bud...

Mennyibe kerül egy Big Bud traktor hazahozatala az USA-ból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet ,hogy kimegyek az USA-ba traktort nézni, ha veszek majd egyet, akkor azt,hogy kell hazahozatni?


Egy nagy Big Bud felső kategóriás traktorra gondolok:

[link]


[link]


Ezek csak 35 millióba kerülnek.

Ennyiért nem is olyan sok, Magyarországon a John Deere 9630 traktorok ilyen erősek kerülnek 100 millió Ft be.

Úgy tudom Magyarországon a legerősebb traktor is 500 Lóerős, én bealkotok egy 600 Lóerős amerikai traktorral.


A lényeg,hogy mennyibe kerül ,és hogy kell intézni a szállítást, hogy átjusson a traktor USA-ból Európába?

Ha ezt megtudom ,hogy van kimegyek az USA-ba traktort venni,mert ilyen traktor Magyarországon nincs,de még Európában is ritka.


2013. márc. 24. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha majd lesz annyi pénzed, ezt a kérdést nem itt fogod feltenni. Addig meg száncsá sokat.
2013. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Valaki értelmes válasz?

Van annyi pénzem.

2013. márc. 24. 11:45
 3/13 anonim válasza:
1millióból kihozhatod
2013. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak? Hogyan?
2013. márc. 24. 11:51
 5/13 anonim válasza:
láttam egy angol műsort ahol autót szállítottak,igaz csak angliáig hajóval de az 2000dollárjába került a manusnak.azért írtam 1millát mert onnan még eddig el kell hozni.hanem is fér bele de nem kerül sokkal többe.hirtelen nem ugrik be a szállítócég neve de a googleban megtalálod.
2013. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Akinek van annyi pénze, az nem itt kérdezősködik, hanem kiadja XY szállítmányozó kft-nek, hogy ez a traktor ekkorra meg akkora legyen itt.


Őszintén tudok derülni azokon, akik ide jönnek úgymond "menőzni", hogy hogy vegyenek százmilliós helyett egy harmincmilliós traktort, vagy hogyan cseréltessék ki a Lambóban a fejegységet, mert amivel szállítják, annál a világítás színe nem passzol a bőrözéshez... (ilyen kérdés is volt már)


Tényleg azt képzelitek, hogy bárki is beveszi ezt?


Akinek pénze van, az tudja milyen módon költse el, megvannak a kapcsolatai is.


Akinek nincs, az meg idejön álmodozni, kitalált kérdésekkel.

2013. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudod, utolsó nem ez volt a kérdés.

Amúgy most vettem egy új MTZ 6 millióért.

Azért ,mert még nem vásároltam külföldről, és még nincs benne tapasztalatom ,eddig csak Magyarországon vettem gépeket,de most ki kell nézni,mert itt nagyon drága minden ezért?

Hogy lennének kapcsolatom USA-val? Ez az első külföldi vásárlásom lesz.

Eddig mindig akárhonnan vettem traktort magam hoztam haza.

MTZ-éket főleg.

2013. márc. 24. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy olyan gépet nyugodtan, amihez akármilyen alkatrészt 20000 kilóméterről kell hozatni.

Persze azt se felejtsd el, hogy az itteni ára a gépnek a duplája lesz legalább az USA árnak és hogy egyik munkagépet sem fogod tudni hozzácsatlakoztatni.

2013. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

mennyi földed van?ha elárulod lehet segíthetek...100-200 hektárra nem érdemes venni akkora zabagépet...

itt van mondjuk egy fele akkora,335 le new holland(ez is nagyon nagy):

[link]

ez "csak" 31 milka :)


mire hazahoznád Amerikából,nagyon sokba lenne. mellesleg egy öreg trakszinak tűnik nem írja mikori kiadás.ku*va drága az alkatrész meg a javítása, kényelmetlennek is tűnik a kabinja a nyugatiak mellett.jah meg hozzá a kapcsolható ezközök is rengeteg pénzbe kerülnek.

2013. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy lényeges info: "csak ez az egyetlen darab készült belőle"

Forrás: [link]

Sok sikert hozzá.

2013. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!