Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SV 650S megfelelő...

Suzuki SV 650S megfelelő lenne kezdő motornak?

Figyelt kérdés

nézegettem és ez a hirdetés nagyon megtetszett


[link]


mi a véleményetek erről a motorrol? hogy lehet ez hivatalosan csak 24kW?? érdemes lehet megvenni? Jo lenne első motornak ?



2013. márc. 24. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
54KW van írva! és nem jó kezdő motornak, kezdő motornak valami 400ccm-s max! ha nem akarod összetörni!
2013. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hirdetésben irja hogy papiron 24kw... ugy olvastam hogy volt gyárilag 24kw-ra lefojtott változat.. de ez nyilván nem 24 hanem 54kw már.. és ez igy mennyire szabályos??


Nem tűnik egy speed gépnek miért törném össze? Azt irják rola hogy könnyen kezelhető.. de kezdésnek mégsem jo?

2013. márc. 26. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdő motornak?

ha kezdőnek veszel egy ilyet,hát nem is tudom...

Nem rossz egy ilyen masina,de élből ekkora gépre felülni felelőtlenség!

Aki motorozik az fiatalabb korában is már simsonnal vagy robogóval vagy valami segrakétával küldte és nem egyből vette meg a nagy gépet vagy vették meg neki(én mindenért megdolgoztam).

Manapság megveszed a motor mellé a vizsgát,aztán pillázhatsz mikor kiesel valamelyik kanyarban vagy elütnek vagy neki mész valaminek.Ha ez a szíved álma akkor vedd meg ,de viszont akkor a védőfelszerelésekre ne sajnáld a pénzt és ne sodorj bajba másokat.

2013. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Még gondolkodom akkor rajta.. pár évet én is simoztam(magamnak vettem saját pénzből és ezt is igy tervezem beszerezni...) De a kw-os kérdésre senki nem tudja a választ?
2013. márc. 26. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek jó barátaid az okmányirodában és a műszaki vizsgáztatóban akkor a kw miatt nem lessz jó a moci.Szerintem nem érdemes ezzel szórakozni.
2013. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!